Поєднання фізичної сили з духовною міццю

По-справжньому святковим став День 23 лютого для військовослужбовців 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, що розташована у селищі Гвардійському. Привітати захисників зі святом сюди прибули представники духовенства УПЦ Київського Патріархату на чолі з Єпископом Дніпропетровським та Павлоградським Симеоном, який відслужив молебень перед святково вишикуваними десантниками. Крім того, Владика освятив приміщення, яке поки що називається церковною спорудою, а у майбутньому буде храмом.

– Наше завдання – засівати добро і віру у душах людей. Якщо сьогодні це зерно ми посіємо, і я сподіваюсь, що воно впаде у благодатний грунт, то вже завтра збиратимемо врожай з засіяного лану, – сказав єпископ Симеон. – Командири навчають сьогоднішніх солдатів бути міцними і розвиненими фізично, а служителі церкви вчать їх духовній міцності. Така робота не заважає одна одній, а лише доповнює. Піднести дух військових, виховати патріотів і гарних військових – значить уникнути багатьох проблем у суспільстві, – підкреслив Єпископ.

Поєднання фізичної сили з духовною міццюОсвячуючи майбутню церкву (чи капличку), Владика зазначив: «Якщо ті, хто несе тут службу, проходячи повз храм, просто знімуть кашкета, це вже добре. Значить впало зерно на благодатний грунт, і робота наша недаремна».

У церковній споруді також буде розташовано спеціальну дошку, де будуть вказані імена загиблих, які служили у частині, і вони згадуватимуться на кожному богослужінні.

– Не дуже багато справжніх друзів у нашої військової частини, тому з радістю зустріли представників духовенства, сподіваючись, що такі зустрічі стануть традиційними, – сказав командир бригади, полковник Юрій Іванович Содоль. Він зазначив, що духовний заклад не буде зайвим на території частини, адже кожен у душі вірить в Бога. Але звертається до нього частіше у часи скрути. По відкритті храму кожен зможе побути тут на самоті, звернутися до Бога і попросити його милості.

Разом із заступником командира по тилу підполковником Григорієм Савовичем Мнихом подякували духовенству Київського Патріархату за візит і запропонували приїздити до частини частіше, запросивши на святкування Дня повітряно-десантних військ 2 серпня.

Источник: Т. Харківських

Возможно Вам будет интересно

От