Протистояння триває

Новомосковцям не в дивину спостерігати, як то тут, то там виростають, як гриби після дощу, архітектурні форми всіляких розмірів та призначення.

На жаль, не всі з них прикрашають місто, а деякі навіть і спотворюють, але забудовники знову і знову просять у міської влади землю у центрі, а депутати погоджуються і дають життя таким проектам.

От і останній випадок – будівництво ломбарду по вулиці Радянській, 15 стало повною несподіванкою не лише для жителів будинку, а й для перехожих, що оторопіло споглядали на котлован, який забудовники розпочали копати з шостої години ранку, оголивши фундамент та зруйнувавши відмостку житлового будинку. За проектом, ломбард «приліплять» до стін юридичної консультації м. Новомосковська без відома та згоди власників приміщення та жителів будинку.

Незважаючи на те, що підрядній організації було представлено ухвалу суду про призупинення будь-яких робіт за вказаною адресою, вони продовжували копати, і припинили лише після втручання міліції…

Ця історія буде мати продовження, і ми обов’язково проінформуємо читачів про законність забудови. Але справа в іншому. Давати дозвіл на проектування та будівництво такого «життєво-важливого» об’єкту, як ломбард на червоній лінії суперечить обіцянням міської влади припинити таку практику. Та ще й на якому місці – практично навпроти міськради! Коли прокинеться громадянська совість у наших можновладців – невідомо.

А поки що незаконним діям підприємства ПТ ломбард «Аркадія», яке очолює громадянка А. Бошаян, протистоятимуть законні власники будинку.

Чи зможуть вони захистити права власників від беззаконня?

Можливо, Вам буде цікаво

By