Славетному Новомосковському трубному – 75!

По-справжньому теплим видався минулий вихідний – день святкування 75-річного ювілею Новомосковського трубного заводу.

У зв’язку з цією датою заводчани вирішили зробити місту подарунок: у міському парку було проведено суботник за участю міської організації Партії регіонів та артистів естради з Москви, а згодом відбулися урочистості з нагоди передачі городянам алеї у парку, вздовж якої було висаджено дерева, встановлено лавочки.

З цього приводу у парку зібралось багато городян, а червону стрічку перерізали голова правління ВАТ ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод Ю. Антипов та міський голова В. Літвіщенко.

Настоятель Свято-Троїцького собору о. Володимир освятив алею, і тепер жителі міста заходитимуть до парку відпочинку не по затоптаній стежці, а гарній, сучасній алеї. Міський парк давно став притчею во язицех за занедбаний стан, але силою підприємців міста відроджується, і все більше городян прямують туди щодня, щоб відпочити від щоденних турбот.

– Для нас сьогодні знаменний день – славному Новомосковському трубному заводу, головному підприємству міста – 75 років, – каже Юрій Миколайович, голова правління заводу. Наш завод – флагман трубної галузі, еталон високодинамічного підприємства у місті. За ініціативи колективу ми приготували до свята подарунок місту – паркову алею. Вона є прикладом того, що наші працівники мають золоті руки. І не тільки вміють трудитися за станками, а й творити добрі справи, подібні сьогоднішній. У колективу заводу не лише висока трудова дисципліна, а й духовність для всіх має велике значення. Тому сьогодні ми передали цю зону комфорту, відпочинку та благополуччя у користування городян. Сподіваємось, що наша ініціатива буде підтримана і підхоплена іншими. Ми й надалі вестимемо плодотворну активну роботу на високих духовних принципах нашого колективу.

Сердечно вітаю зі святом всіх заводчан, городян, гостей міста, наших славних ветеранів с цією величною датою. Сьогоднішній день увійде в історію нашого міста, заводу, і ми вшановуємо сьогодні всіх, хто творить цю історію.

Пройшовши по новій алеї, керівництво ІНТЕРПАЙП НМТЗ, як і належить іменинникам, приймало вітання від численних гостей.

Славетному Новомосковському трубному – 75!А далі на працівників заводу на місцевому стадіоні чекав сюрприз – до міста завітали артисти з Москви – команда футболістів-співаків, на гру яких чекали вболівальники. У Новомосковську особливе ставлення до спорту, де з кожним роком збільшується кількість його прихильників. Спочатку гра захопила всіх. І вже на першій хвилині команда ІНТЕРПАЙП НМТЗ забила гол у ворота супротивника. Через мить ще один, потім ще, і як не вигороджував своїх гравців за слабеньку гру коментатор матчу Сергій Крилов, з боку гостей вона виглядала кволою і нецікавою. Хтось запідозрив гравців у домовленості на нічийний результат, хтось відверто заскучав… Але ж це свято, тому в цей день прощалося все. У артистів був час реабілітуватися за гру своїми виступами на сцені.

Поки артистичний бомонд приводив себе в порядок, публіку «розігрівали» місцеві виконавці, які, до речі, не поступаються своїми талантами перед московськими знаменитостями.

Гарно виконували пісні Сергій Холовйов, Олена, Жарко, Лариса Теплих, Наталія Піскова, своє танцювальне мистецтво продемонстрував хореографічний колектив «Візерунок». Особливих оплесків удостоївся духовий оркестр під керівництвом Богдана Задорожного 194-го понтонно-мостового загону. Оркестранти прикрашають своїми виступами всі міські культурні заходи, і на їх виступи завжди з нетерпінням чекають городяни.

Славетному Новомосковському трубному – 75!Московські гості відпрацювали на сцені на славу. Концерт був цікавим, насиченим, а зустріч з легендами радянської естради бажаною для глядачів. Підспівували Ново московці підспівували Сергію Крилову, підтанцьовували відомому диск-жокею 8—х Сергію Мінаєву, бурхливими аплодисментами зустрічали Віктора Зінчука – заслуженого артиста Росії, гітариста Примадонни, який віртуозно виконав декілька композицій. З нетерпінням чекала молодь на Шоколадного Зайця – П’єра Нарциса, який «завів» стадіон своїми піснями так, що публіка не хотіла відпускати артиста.

Музика була на всі смаки: від попси – до рок-н-ролу та репу. Тож всі глядачі могли насолодитися улюбленими напрямками музики, поспівати разом з артистами і потанцювати.

Як завжди, свято завершив салют, який дуже люблять новомосковці. І хто б що не казав – свят не буває багато. Вони прикрашають і урізноманітнюють нашу буденність, дарують людям відпочинок і хороший настрій.

Можливо, Вам буде цікаво

By