Ще один день казкового дитинства

У перший день літа в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дітей. Цей день – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей у Женеві. Історія замовчує, чому це дитяче свято було вирішено відзначати саме 1 червня. За однією з версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у цзе (Фестивалю човнів-драконів), дата якого припала саме на 1 червня. Завдяки щасливому випадку, день збігся і з часом проведення “дитячої” конференції в Женеві.

У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, що символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщено стилізовані фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений у центрі, – це символ нашого спільного дому.

Ще один день казкового дитинстваНовомосковськ у вівторок зранку був наповнений дитячим гамором, а на площі Леніна та у парку ім. Сучкова яблуку не було де впасти. Веселі клоуни, різнокольорові кульки, іграшки, морозиво, а ще багато-багато дитячого сміху – всього цього 1 червня було вдосталь в нашому місті. Серед приємних сюрпризів – нагороди та солодкі подарунки від партії Регіонів за кращі малюнки на асфальті. Треба було лише бачити, скільки зусиль та фантазії доклали дітлахи до створення своїх шедеврів! І, звісно, не обійшлося без різноманітних конкурсів, ігор, виступів місцевих талантів.

Зусилля всього міста були спрямовані лише на те, щоб подарувати підростаючому поколінню найбільше втіхи, дати відчути, що їх люблять, подарувати ще один день казкового дитинства….

Можливо, Вам буде цікаво

By