Результат – на голову?

«За ініціативи міського Голови В. І. Літвіщенка у 2008 році збудована нова центральна бібліотека – результат реалізації інвестиційного проекту» – гласить табличка при вході у нову бібліотеку. Результати реалізації проекту далися взнаки одразу – потріскалась штукатурка, стіни закладу, почав протікати дах. Але одним з найбільш небезпечних і шокуючих результатів діяльності міського голови стало обвалення даху бібліотеки просто над її входом.

Величезна брила з цементу і арматури опівдні 15 червня поставила жирну крапку у благих діяннях мера. А, може, трикрапку, адже в бібліотеці ще зхалишаються підлога, східці, внутрішні стіни і перекриття – цілком можливо, що всі вони закінчать так само – попадають на голови горе-читачам. Але будемо сподіватися на краще, адже страшно уявити собі, що могло статися, якби під час обвалу хтось заходив до бібліотеки!

На момент зйомки працівники бібліотеки заводили читачів чорним ходом, бо дах тріщав так, що без жертв могло не обійтись. Побачивши журналістів на місці події, не втрималися і прості городяни, які проходили повз.

Результат - на голову?– Та вони ж будували з битої цегли та іржавого заліза, – розповідає Раїса Іванівна, мешканка сусідньої п’ятиповерхівки. – Я ж з балкону спостерігала будівництво. Дві половинки цеглини складали і цементом заліпляли. А тепер прикривають книжки на другому поверсі целофаном, бо дощем раз по раз залива.

– А ви подивіться на оцю порослу бур’яном місцину, – вказує Тетяна, жителька будинку навпроти, на майданчик перед бібліотекою. – Плитики немає, тож після дощу тут таке море розливається, що люди не можуть повз пройти, не те що до бібліотеки підійти. Лавочки прибрали, ліхтарі теж, зате як помпезно відкривали! Ганьба.

Втім, не дивлячись ні на що, влада у місті продовжує робити свою справу. Говорити солодко про те, що дарує новомосковцям у черговий раз – пам’ятник, літо, дощ… Хоча єдиний подарунок, про який його може просити вся новомосковська громада, – нарешті залишити її в спокої і поступитися місцем людині, яка справді дбатиме про своє місто.

Можливо, Вам буде цікаво

By