48 сессия Новомосковского горсовета (декабрь 2014)

18 грудня 2014 року відбулося засідання 48 сесії Новомосковської міської ради VІ скликання. Із 50 народних депутатів на засідання прибули та зареєструвалися 38.

В роботі сесії міської ради також прийняли участь народний депутат України Вадим Нестеренко, депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Рєзнік, керівники управлінь та відділів міськвиконкому, начальники підприємств, голови квартальних комітетів, представники засобів масової інформації міста.

Перед початком засідання до присутніх звернувся народний депутат України Вадим Нестеренко. Він подякував новомосковцям за підтримку у непростій виборчій кампанії та коротко розповів про найближчі задуми на майбутнє. За словами народного обранця, найближчим часом на території міста та району будуть створені приймальні, де кожен зможе знайти допомогу у вирішенні наболілих питань.

Перший проект рішення, внесений з голосу до черги денної стосувався скасування рішень виконкому № 500 та №501 від 26.11.2014 року. Депутати виступили з пропозицією провести поіменне голосування по даному питанню; за підсумками голосування рішення було скасовано.

Далі робота депутатів була більш злагодженою, без особливих суперечок.

Депутати розглянули проект рішення про внесення змін до рішення міської ради від 29 січня 2014 року №995 «Про бюджет міста Новомосковська на 2014 рік». З цього питання доповіла заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова.

Вона детально доповіла присутнім про обсяги доходів бюджету, загальний обсяг видатків та субвенцію з обласного бюджету.

Депутати підтримали питання щодо внесення змін до рішення Новомосковської міської ради №994 від 29.01.2014 р. «Про затвердження Програми соціально економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2014 рік».

З метою вирішення питання по суті депутати відправили на доопрацювання проект рішення про припинення юридичної особи «Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради».

Також на доопрацювання було відправлено деякі земельні питання.

Можливо, Вам буде цікаво

By