ПЕРШИЙ ЗАЛІК

Минуло літо, минули канікули. З настанням осені розпочався турнірний сезон з кіокушин карате. Вихованці та тренери клубу «Самурай» зробили коротеньку перерву влітку, і вже в серпні було разпочато серйозну підготовку.

На 25 вересня ми отримали запрошення до Київської області. Третя відкрита першість, яка проходила у м. Ірпінь, зібрала безліч спортсменів. Приїхали команди з Київської області та столиці, були також гості із республіки Білорусь. Всього понад 220 хлопчиків та дівчаток. Наше місто представляли: Владислав Заболотний — 9 років, Арсеній Кислий — 9 років, Ярослав Кравченко — 10 років, Святослав Горбаньов — 11 років, Олег ІІавлюченко — 12 років, Максим Гребінник — 13 років, Олександр Сириця — 14 років (тренер М. А. Заблуда), Віктор Кравченко — 15 років, Олексій Мержев — 15 років (тренер В. М. Завгородній).

З перших двобоїв стало зрозуміло, що рівень підготовки і воля до перемоги у наших супротивників на високому рівні. Через недоліки підготовки у деяких випадках нас спіткала невдача. Але, незважаючи на труднощі, рахунок перемоги було відкрито. До своєї скарбнички нагороди додали наступні вихованці клубу: Максим Гребінник — 1 місце, Олексій Мержев — II місце, Арсеній Кислий — III місце, Святослав Горбаньов — III місце, Кравченко Віктор — III місце.

Слід зазначити, що Максим Гребінник виступав одразу у двох вагових категоріях. І в другій, більш важкій, посів IV — місце. Це не лишилось не поміченим організаторами турніру, які нагородили його грошовою премією. Тепер попереду багато роботи, бо на спортсменів уже чекають нові змагання.

Возможно Вам будет интересно

От