Новомосковськ спортивний

З 6 по 10 жовтня у Дніпропетровську відбувся обласний чемпіонат з шахів серед дітей до 8-ми і до 10-ти років. Честь нашого міста захищали вихованці дитячо-юнацького шахового клубу «Дебют». У віці до десяти років – Єгор Почтовик (ЗОШ №18), Михайло Плюха, Юрій Кравченко, Владислав Господинько (ЗОШ №6). У віці до восьми років – Олександр Шевченко (ЗОШ №18), Денис Жигунов (ЗОШ №3).

У результаті безкомпромісної і напруженої боротьби Олександр Шевченко набрав 6 1,2 очок з 9 можливих і за додатковими показниками посів друге місце ставши віце-чемпіоном осбласті. Окрім того Олександр виконав третій розряд з шахів.

У віці до десяти років кращим серед представників нашого міста став Михайло плюха, який набрав 6 очок за додатковими показниками посів пятий рядок у турнірній таблиці, виконавши при цьому перший розряд з шахів. Крім того у цій же категорії третій розряд з шахів виконав Владислав Господинько.

Олег Шульгін
Футбол

Новомосковськ спортивний14-18 жовтня 2010 року на стадіоні ім. Кірова проводились традиційні змагання з футболу серед навчальних закладів міста.

І місце – ЗОШ № 17

ІІ місце – збірна ЗОШ № 7 та ЗОШ № 4

ІІІ місце – гімназія № 3

Кращий нападник змагань – Дмитро Бойко (ЗОШ № 4)

Кращий захисник змагань – Станіслав Підодній (ЗОШ № 7)

Кращий воротар змагань – Владислав Кармановський (ЗОШ № 7)

Велоспорт

16 жовтня міська федерація велоспорту (президент федерації О. Є. Пасіцельський) в дванадцятий раз поспіль у нашому місті на Мар’янівській горі проводила традиційну Відкриту Першість міста з кросу-кантрі (їзда на гірському велосипеді по пересічній місцевості).

У змаганнях брали участь 60 чоловік віком від 6 до 52 років з наступних міст України: Дніпропетровська, Кривого Рогу, Харкова, Запоріжжя, Донецька, Дніпродзержинська, Луганська, Димитрова, Павлограду, Рівне та Ново московська.

Учасники змагань змагались у слідуючих категоріях:

– еліта (25 км), І місце – С. Симоненко (м.Харків)

– любителі (9 км), І місце – І. Шиманов (м.Новомосковськ)

– дівчата (13 км), І місце – Н. Коломієць (м.Харків)

– юніори до 16 років (13 км), І місце – І. Широков (м.Новомосковськ)

О.Є.Пасіцельський, президент федерації велоспорту

Можливо, Вам буде цікаво

By