Спорт дайджест

Євген Горлов, Владислав Ковальов, Владислав Заболотний, Арсеній Кислий, Ярослав Кравченко, Святослав Горбаньов, Денис Кропива, Максим Гребінник, Олександр Сириця, Олексій Мержев, Богдан Шацило, Олексій Хрущ – саме такою «дружиною» клуб «Самурай» вирушив до міста Запоріжжя. У цьому славному місті 17 жовтня проходив відкритий кубок з кіокушин карате. Наполеглива праця над помилками не пройшла даремно. Окрім підвищення фізичних кондицій, тренерами клубу проводилась і психологічна робота. Деякі діти вперше виїхали до іншого міста на змагання.

Приємно відзначити, що ці маленькі мешканці Новомосковська вже встигли заслужити повагу та привернути увагу до рідного міста завдяки своїм попереднім успіхам. Інколи навіть доводилося чути відгуки з боку суперників про нашу команду, як про «боєздатну дружину». А це для тренера найліпша винагорода.

До серця козаччини, крім представників Запорозької області, приїхали також команди із сусідніх областей (Миколаївська, Донецька, Дніпропетровська). Усіх переживань та напруги, які вирували на змаганнях, не передати. Зазначу тільки, що свою честь та гідність ми зберегли. Як кажуть, «прийшли додому зі щитами».

У результаті Арсеній Кислий (9 років) отримав 1 місце, Максим Гребінник (13 років) – 1 місце, Євген Горлов (7 років) – 2 місце, Владислав Заболотний (9 років) – 2 місце, Денис Кропива (10 років) – 2 місце, Олексій Мержев (15 років) – 2 місце, Святослав Горбаньов (10 років) – 3 місце, Олександр Сериця (14 років) – 3 місце.

Певна доля успіху команди є і в тому, що багато батьків представників нашої команди також поїхали на змагання і влаштували шалену підтримку своїм дітям. Хочу подякувати усім батькам дітей, які займаються спортом чи зайняті в інших гуртках та не віддані «владі вулиці». Пам'ятайте – діти чекають на вашу увагу і сподіваються на вашу участі в їхній долі!

М. Заблуда, тренер
* * *

Під час шкільних канікул, а саме з 23 по 31 жовтня в обласному центрі відбулись кваліфіковані турніри у яких взяв участь і новомосковський шаховий клуб «Дебют». На турнірі з нормою другого розряду серед 29 учасників грав і представник нашого міста Назар Шульга. Набравши 7 очок з 8 можливих, він упевнено посів перше місце і виконав норму другого розряду. Загалом на турнірі з нормою першого розряду з 26 учасників четверо представляли Новомосковськ – Ілля Омельчук, Михайло Плюха, Артур Тагір’янов і Артур Бєлодєдов. В результаті впертої боротьби Михайло Плюха набрав 5 1,2 очок з 9, поділивши п’яте і шосте місця. На півочки більше, 6 з 9, отримав Артур Тагір’янов, поділивши третє і четверте місця. Додатковий коефіцієнт виявився кращим у нашого шахіста, що дозволило йому піднятися на третє місце у турнірній таблиці.

Безумовну перемогу на турнірі отримав Артем Бєлодєд. Набравши 9 очок з 9 можливих, він показав стовідсотковий результат і перевиконав норму першого розряду.

Щиро вітаємо наших юних шахістів і бажаємо подальших перемог!

О. Шульгін

Можливо, Вам буде цікаво

By