З Греції з достойною нагородою

З 21 по 27 листопада 2010 року в Афінах – в одному з найкращих європейських спортивних комплексів Лутраки-стедіум, – на березі Середземного моря, проходив Чемпіонат Європи з кікбоксингу за версією WAKO.

У Чемпіонаті взяли участь 497 спортсменів з 29 європейських країн.

У складі національної збірної команди України під № 1 у ваговій категорії 71 кг наше місто й Україну в цілому представляв студент магістратури Дніпропетровського державного аграрного університету Роман Ширгер. Він провів чотири бої. Перемогу отримав над спортсменом із Франції, Португалії (нокаут) та Угорщини. У півфіналі із суперником з Угорщини Роман отримав серйозну травму правої руки. Та це не зупинило спортсмена, і він на високому рівні провів фінальний поєдинок, але перемога була віддана спортсмену з Литви.

З Греції з достойною нагородоюУ підсумку змагань Роман став срібним призером Чемпіонату Європи з кікбоксингу 2010 року. Ще одним гідним званням поповнив скарбничку спортивних досягнень наш земляк.

Цей рік став дуже вдалим для Романа:

В черговий раз він виборов золото на національному Чемпіонаті України у м. Харкові.

У жовтні став переможцем Кубка Світу, додавши золото в національну збірну України.

У листопаді став срібним призером Чемпіонату Європи.

Поїздки на подібні чемпіонати потребують чималих витрат, як моральних, так і матеріальних. Хочеться подякувати тим людям, яким не байдужа доля спортсменів: ПП А.Приймаку, ПП Ю.Борош, А.Терещенко та директору НДЮСШ ФСТ «Україна» С. Скляренку.

Вітаємо Романа Ширгера та його тренера Федора Францевича Ширгера з успішним виступом на змаганнях та бажаємо подальших перемог!

Можливо, Вам буде цікаво

By