Кубок міста у Сінтівців

З 18 серпня стартувало друге коло першості міста з футболу, в якому взяли участь 11 любительских команд. 2008 став десятим ювілейним роком проведення чемпіонату міста з футболу, офіційно організованого міською федерацією футболу та міськспорткомітетом. А найголовніше – за ініціативи самих футболістів. Протягом шести місяців 180 зареєстрованих спортсменів братимуть участь у першості і Кубку міста з футболу, змагаючись на стадіоні С. М. Кірова.

Переможцем першого кола (весна) стала команда “Сінто” (тр. О. Чхан), яка у десятьох іграх отримала десять перемог. Другими фінішували “Металурги” (тр. Я. Бондаренко) – хлопці отримали вісім перемог, одну нічию і одну поразку. Третіми стали гравці команди ”Аріс” (тр. А. Чуприка) – 6 перемог, 2 нічиї, 2 поразки. Далі йдуть команди “Гудок” (тр. В. Паяка), “Ветеран” (тр. В. Ягодка), Кулебівка (тр. В. Хомутець), ДЮСШ-1 (тр. В. Сігеєв), “Гудок-2”, Решкут і юнаки ДЮСШ.

Кубок міста у СінтівцівУ липні було розіграно Кубок міста з футболу серед восьми найсильніших команд після першого кола змагань. У фінал вийшли команда “Сінто” і “Аріс”. У підсумку на стадіоні Металург синтівці розгромили “Аріс” з рахунком 6:1 і виграли Кубок міста. З чим ми їх і вітаємо!

За команду переможців виступали: Андрій Карпов, Дмитро Манжос, Валерій Єременко, Сергій Рідний, Артем Свириденко, Сергій Ткаченко, Максим Дударев, Євген Федоткін, Олександр Костюков, Василь Журавель, Олег Скумін, Євген Ольховський, Сергій Ментишлінов, Євген Тофійчук, Сергій Лукаш, Олександр Стельмах та інші. Тренували команду Олександр Чхан та Віктор Зуєв.

Источник: А. Сігеєв, Головний суддя змагань

Можливо, Вам буде цікаво

By