Новомосковськ спортивний

З 21 по 23 січня 2011 року в спортивному залі ДЮСШ управління освіти м. Новомосковська проводився Чемпіонат області з футзалу серед юнаків 1999 року народження.

В змаганнях, які проводилися за змішаною системою, взяли участь 10 найсильніших команд з різних регіонів області.

В результаті дводенної боротьби в підгрупах збірна команда ДЮСШ управління освіти, з трьома перемогами та однією поразкою, посіла II місце в підгрупі «Б» і в останній день змагань в першій півфінальній грі зустрілася з переможцем підгрупи «А», командою МДЮСШ-2 м. Дніпропетровська. Саме від цієї гри залежало, чи зможуть наші хлопці боротися за Кубок та медалі вищого ґатунку.

Гра проходила в надзвичайно напруженій боротьбі, і вихованці тренерів Олександра Івановича Сігєєва та Віталія Анатолійовича Ягодки зробили неможливе: з рахунком 4:2 перемогли найдосвідченішого суперника і, як мінімум, забезпечили собі срібні медалі.

Не менш напружено проходила і друга півфінальна гра між переможцем підгрупи «Б», командою «Вікторія» м. Дніпропетровська та командою «Дніпро – Агро -1» м. Синельникова (II місце в підгрупі «А»). Після випадково пропущеного м'яча, гравці команди «Вікторія» розгубилися – і до кінця зустрічі не змогли нав'язати свою гру супернику і, як наслідок, поразка з рахунком 2:0.

В грі за 3-4 місця зустрілися команди м. Дніпропетровська МДЮСШ-2 та «Вікторія». З рахунком 6:2 перемогли вихованці МДЮСШ-2, за що були нагороджені бронзовими медалями.

В фінальній грі за 1-2 місця наша збірна команда в складі: Білий Артем (ЗОШ № 12), Кононченко Олексій, Сіренко Юрій (ЗОНІ № 15), Мартинов Владислав, Бистрий Денис, Жолтенко Максим, Хобот Тимофій (ЗОШ № 1), Тагирянов Артур, Астафуров Владислав, Полішко Андрій (ЗОШ № 18), Лещенко Олександр, Горпинич Богдан (ЗОШ № 17), Головченко Артем , Воробйов Іван (кол-м № 11), Удовенко Артем, Гаврилюк Ілля, Мірошник Владислав (ЗОШ № 6) та Рєзнік Антон (ЗОШ № 2) – зіграла свою кращу гру. Перемігши з рахунком 5:1 збірну команду «Дніпро-Агро-1», наші вихованці стали чемпіонами області 2011 року. Команда нагороджена Кубком і грамотою обласної федерації футболу, а гравці – золотими медалями.

Новомосковськ спортивнийГравцям команди «Дніпро-Агро-1» вручені срібні нагороди.

За попереднім сценарієм для нашої команди розпочався і Чемпіонат області з футзалу серед хлопців 1998 року народження, який проходив 29-30 січня в спортивному залі ДЮСШ м. Новомосковська. В змаганнях взяли участь 8 команд з різних регіонів області.

Як і їх молодші товариші, збірна команда ДЮСШ м. Новомосковська, маючи поразку, посіла 2 місце в підгрупі «Б» і вийшла до півфіналу.

В півфінальній грі з командою ДЮСШ-2 м. Дніпропетровська, яка посіла 1 місце в підгрупі «А», гравці тренерів Віталія Анатолійовича Ягодки та Олександра Івановича Сігєєва зіграли свою кращу гру і, отримавши перемогу над суперником з рахунком 4:1, вибороли право в фінальній грі боротися за Кубок і золоті медалі.

Команда МДЮСШ м. Дніпропетровська, переможець підгрупи «Б», в півфінальній грі не залишила жодних шансів на перемогу своїм суперникам і з рахунком 6:2 перемогла команду «Океан» м. Дніпропетровська.

У зустрічі за бронзові нагороди зустрілися команди ДЮСШ-2 та «Океан» з м. Дніпропетровська. Гра проходила з перемінним успіхом, і лише на останній хвилині гравці команди ДЮСШ-2 забили переможний гол (остаточний рахунок 5:4).

В фінальній грі з командою МДЮСШ наші юнаки не змогли налаштувати свою гру, – і більш досвідчений суперник отримав заслужену перемогу. Збірна команда МДЮСШ нагороджена Кубком і грамотою обласної федерації футболу, а гравці – золотими медалями.

Нашій збірній команді в складі: Віталій Бобух, Богдан Пронько, Владислав Ситник, Едуард Свинобой, Ілля Плохой, Богдан Каюра, Дмитро Ляхов, Павло Візир, Ярослав Науменко, Дмитро Котенко, Владислав Полтавець, Олександр Кисилевич, Геннадій Уймін, Артур Тагірьянов, Артем Білий та Олександр Бондаренко, – вручені срібні нагороди.

Адміністрація ДЮСШ висловлює подяку гравцям та їх тренерам за вдалий виступ і бажає подальших успіхів у навчанні та на спортивній ниві.

Возможно Вам будет интересно

От