Баскетбол у Новомосковську в пошанi

Протягом двох тижнів у спортивних залах ДЮСШ управління освіти та ЗОШ №6 проходила першість міста з баскетболу серед збірних команд середніх загальноосвітніх шкіл.

В змаганнях, які проводилися за змішаною системою, взяли участь 108 юнаків з дванадцяти шкіл.

Фінальні та стикові ігри проводилися в спортивному залі ДЮСШ.

В боротьбі за 3-4 місце 18 лютого зустрілися команди ЗОШ № 18 (вчитель фізкультури Тамара Іванівна Калашник) та ліцею «Самара» (вчитель фізкультури Віктор Федорович Гаркуша). Зустріч проходила в напруженій боротьбі. З перших її хвилин команда ліцею «Самара» захопила лідерство і перемогла з рахунком 26:18.

За таким же сценарієм розпочалася і фінальна гра за 1-2 місце між збірними командами ЗОШ №2 (вч. Юрій Васильович Коломієць) та колегіуму №11 (вч. Тетяна Семенівна Литвинова).

Перша частина зустрічі закінчилася з рахунком 14:11 на користь збірної юнаків ЗОШ № 2.

У другій частині гри боротьба між суперниками стала ще завзятішою. За 4 хвилини до кінця зустрічі рахунок зрівнявся. Останні 2 хвилини гри тримали в напрузі усіх вболівальників. Декілька разів лідерство переходило від однієї команди до іншої і лише останні 10 секунд виявили переможця. Два штрафних кидки, забиті Іваном Камузом в останні секунди зустрічі, поставили кінцеву крапку у грі. З різницею в одне очко(24:23) перемогла збірна команда колегіуму № 11 в складі: Івана Камуза, Іллі Котова, Германа Пивоварова, Антона Снігура, Володимира Біряєва, Руслана Романова, Дмитра Омельяненка, Романа Капустіна, Дмитра Торкая та Антона Ковбика.

За 1, 2 та 3 місця команди нагороджені грамотами управління освіти та кубками прихильника баскетболу – Олексія Володимировича Пилипенка. Кращим гравцям: Івану Камузу (кол. №11), Денису Смірнову (ЗОШ №18), Іллі Кабацюрі (ліцей «Самара») та Антону Білаєнку (ЗОШ №2) вручені символічні баскетбольні призи.