Чемпіонат області з волейболу серед дівчат

7–9 квітня поточного року у м. Дніпропетровську проходив Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 1996-97 років народження.

В змаганнях, які проводилися за коловою системою, взяли участь 7 збірних міських команд з різних регіонів області.

Команду міста Новомосковська представляли: Марія Павлова, Тетяна Марченко, Ярослава Петраш, Аліна Фінько (колегіум № 11), Аліна Бережинська, Яна Масенко, Анастасія Мурчич, Катерина Єровенко (CЗШ № 18), Ольга Пасічник, Руслана Яковенко та Олеся Пирогова (CЗШ № 6) — вихованці ДЮСШ управління освіти.

З рахунком 2:0 наші дівчата почергово перемогли збірні команди Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Першотравенська, Орджонікідзе і Павлограду.

Надзвичайно напружено в останній день змагань проходила фінальна гра за перше — друге місце між нашою збірною та командою МДЮСШОР м. Дніпропетровська.

Зазнавши поразки від своїх суперниць, вихованці тренерів Наталії Миколаївни та Бориса Борисовича Рублевських піднялися на другий щабель п’єдесталу пошани. III місце посіла команда м. Дніпродзержинська.

Переможці, призери та тренери нагороджені дипломами і грамотами управління у справах фізичної культури та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Адміністрація ДЮСШ щиро вітає вихованців і тренерів за їх вдалий виступ, а батькам дівчат висловлює подяку за фінансову підтримку.

Можливо, Вам буде цікаво

By