Які вони – студенти-спортсмени?

Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С.В.Литвиненка відомий не тільки своєю досконалою організацією навчально-виховного процесу, а ще й багатьма спортивними досягненнями. Традиційно спортивно-масова робота в коледжі проводиться на високому рівні. Немало зусиль для цього доклали І.О.Дроздов , як керівник фізичного виховання (зараз працює директором міського ДЮСШ), викладачі С.П.Поляков (пенсіонер, ветеран праці), покійні П.М.Харченко, С.І.Лисаченко.

Талановита молодь завжди була, є і буде. Сьогодні молоде покоління продовжує радувати своїми успіхами у навчанні, творчій праці та спорті. Представницею такої молоді є Дарина Корнілова із групи Ю-12.

Дарина закінчила Петропавлівську ЗОШ № 2, займалася багатьма видами спорту: легкою атлетикою, футболом, волейболом, брала активну участь у різних предметних олімпіадах, літературних конкурсах. З того часу було завойовано десятки медалей та відзнак. Неодноразово ставала чемпіонкою району, переможцем та призером обласних змагань з легкої атлетики, футболу. З вдячністю згадує своїх перших тренерів І.М.Корнєву та С.А.Чорнобая.

Після вступу до коледжу Дарина продовжує займатися спортом. Зараз вона тренується під керівництвом Н.М.Рублевської у секції з волейболу, є капітаном команди. У березні разом із командою стала переможницею зональних змагань з волейболу серед студентів ВНЗ — І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області та чемпіонату Новомосковського району серед колективів сільського господарства. Активно бере участь у спортивно-масових заходах коледжу (збірна команда групи стала переможницею першості коледжу з міні-волейболу). Крім того, вона учасниця КВК, різних предметних конкурсів, виховних заходів. Кожного дня щось готує, когось збирає, кудись поспішає. Дивлячись на неї, дивуєшся. Звідки беруться сили та бажання? Чи є у неї вільний час ? Хоча потім розумієш — навчання, творча праця, спортивні змагання дають і енергію, і натхнення. За такими людьми майбутнє нашої держави, за них можна поручитися життям.

Можливо, Вам буде цікаво

By