Осінній легкоатлетичний крос

Студенти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права довели свою любов до спорту участю у змаганнях з легкоатлетичного бігу за програмою оздоровчого спрямування занять фізичної культури, яку розробили викладачі фізичного виховання коледжу.

9 жовтня 525 студентів коледжу взяли участь у змаганнях на чолі з керівниками навчальних груп. Хороший настрій, веселий гомін, сміх та активна підтримка вболівальників – ось що стало головними складовими змагань.

Першими стартували студенти, які за станом здоров'я входять до спеціальної медичної групи. Разом із керівниками студентських груп вони подолали коло здоров'я у 300 м.

Студенти основної медичної групи змагалися у бігу на 500 м (дівчата) та 1000 м (юнаки). Основна задача була вибрати правильний темп бігу та не перейти на ходьбу.

Студенти спортивного відділення довели, на що здатні люди, які регулярно тренуються. Красивий біг, невимушеність рухів, швидкість, витривалість та наполегливість демонстрували студенти цієї групи у кожному забігу.

Чемпіонами коледжу стали: у бігу на 500 м – Аліса Вольтер (гр. ТКМ-31); у бігу на 1000 м – Олег Скоробагатько (гр. Ю-41).

Переможцями серед навчальних груп стали: 1 місце – група ТКМ-22 (кер. Т. Грицюк); ІІ місце – група О-22 (кер. Н. Войтович); ІІІ місце – група Б-11 (кер. В. Сербіненко).

Змагання організували та провели викладачі фізичного виховання: В. Яловий, А. Мусієнко, О. Гаркуша.

Источник: А. Сухий, керівник фізичного виховання

Возможно Вам будет интересно

By