Волейболісти

Новий, 2008-2009 навчальний рік для волейболістів та їх тренера Наталії Рублевської розпочався з того, що адміністрація колегіуму №11 відмовила в наданні спортивного залу для проведення навчально-тренувальних занять для вихованців ДЮСШ управління освіти, в якому вони тренувалися протягом останніх трьох років. Незважаючи на ці обставини, вихованці Н. Рублевської все ж таки взяли участь у чемпіонаті області серед юнаків 1995-96 р.н., який проводився у м. Нікополі з 25 по 28 вересня.

Дев'ять сильніших команд Дніпропетровщини включилися у боротьбу за чемпіонське звання.

Демонструючи хорошу фізичну, технічну, психологічну і тактичну підготовку, наша збірна команда у складі: Володимира Біряєва, Владислава Гамолі, Федора Дорошевича, Артема Педоренка (всі учні колегіуму №11), Сергія Антоненка (ЗОШ №15), Олександра Педорі (ліцей «Самара»), Богдана Нікітіна (ЗОШ №18), Владислава Цекіля (ЗОШ №1) та Анатолія Дерев'янка (гімназія №3) з однією поразкою від команди МСДЮСШОР міста Дніпропетровська (яка стала чемпіоном області) посіла третє місце, була нагороджена грамотою, а гравці – медалями і грамотами.

ВолейболістиКращим універсальним гравцем чемпіонату організаційним комітетом визнано Владислава Гамолю (колегіум №11).

Адміністрація ДЮСШ щиро вітає вихованців і їх тренера з вдалим виступом та висловлює подяку батькам і спонсорам Сергію Анатолійовичу Морозу та Дмитру Олександровичу Глущенку за їх підтримку і фінансову допомогу. В наших перемогах є частинка їх небайдужого ставлення до спорту. І те, що два вихованці Н. Рублевської Євген Макагон та Богдан Руднік з вересня цього року навчаються у Київському спортивному ліцеї та Дніпропетровському училищі фізичної культури – це також і їх заслуга.

Источник: І. Дроздов, заступник директора ДЮСШ

Можливо, Вам буде цікаво

By