Нашi футболiсти – чемпiони!

Впродовж 2010-201 І навчального року Федерація футболу Дніпропетровської області проводила Чемпіонат області першої ліги серед дитячих команд 1999 року народження.

В Чемпіонаті взяли участь 14 команд з різних регіонів області, які були розподілені на дві підгрупи. Змагання в підгрупах проводилися в два кола за коловою системою. Кожна із команд провела по 24 зустрічі, половина з яких – на виїздах. Згідно положення переможці підгруп, за результатами двох кіл, розігрують чемпіонські звання.

Команду міста Новомосковська представляли вихованці тренерів ДЮСШ управління освіти Олександра Івановича Сігєєва та Віталія Анатолійовича Ягодки.

За результатами ігор першого кола команда м. Новомосковська в своїй підгрупі посіла друге місце.

5 червня поточного року в м. Дніпропетровську відбулася остання гра другого кола нашої підгрупи між нашою збірною і командою МДЮСШ м. Дніпропетровська, від якої залежало, хто продовжить боротьбу за Чемпіонське звання.

Вихованці Новомосковської ДЮСШ управління освіти провели цю зустріч організовано, впевнено і головне – результативно (4:0), не залишивши жодних шансів супернику на вихід до фіналу.

В другій підгрупі у півфінальній грі зустрілися представники м. Нікополя та м. Синельникова, в якій останні отримали перемогу.

Таким чином, у фінальній грі 12 червня на стадіоні зі штучним покриттям ДЮФК «Дніпро» м. Дніпропетровська знову зустрілися давні суперники.

Перед нашими гравцями тренер Олександр Сігєєв поставив задачу: взяти реванш за травневий програш у першості області з футболу по МОНУ.

Вже на перших хвилинах матчу наша збірна провела дві надзвичайно гострі атаки, але суперник зумів захистити свої ворота.

Постійні атаки суперників і наших гравців не принесли успіху в першому таймі. З рахунком 0:0 команди пішли на відпочинок.

При розборі першої половини гри Олександр Іванович звернув увагу гравців на те, що результат зустрічі вирішить один забитий гол, а тому кожен гравець має працювати за себе і «за того хлопця».

Другий тайм розпочався з взаємних атак, одна із яких для нашої команди закінчилася успішно. Гол у ворота суперників на сьомій хвилині забив Максим Желтенко з подачі Артема Білого, який, до речі, навіть травмований, провів всю гру на високому рівні.

Спроби синельниківців врятувати гру в залишок часу не принесли успіху.

Таким чином, наша команда в складі: воротар – Олексій Кононченко (СЗШ № 15). захисники – Олександр Лещенко, Богдан Горпинич (СЗШ № 17). Владислав Мартинов (СЗШ № І), Юрій Сіренко (СЗШ № 15), Антон Головченко (колегіум №11), Артем Удовенко, Владислав Мірошник (СЗШ № 6), напівзахисники – Ілля Гаврилюк (СЗШ № 6), Артур Тагірянов (СЗШ № 18), Іван Воробйов (колегіум №11), Артем Білий (СЗШ № 12), нападаючі – капітан команди Денис Бистрий, Максим Желтенко (СЗШ № І), Ернест Ніколайчук (колегіум № 11), – вдруге в історії м. Новомосковська стала Чемпіоном області з великого футболу в своїй віковій групі (першими Чемпіонами області були вихованці тренера О.І. Сігєєва 1970-71 років народження у 1987 році).

В попередніх іграх брали участь і внесли свій вклад в успіх команди Владислав Астафуров, Андрій Полішко (СЗШ №18), Богдан Покраса (колегіум №11), Антон Рєзник (СЗШ № 2), Тимофій Хобот (СЗШ № 1).

Команді вручено Кубок і грамоту Федерації футболу Дніпропетровської області, а гравцям – золоті медалі і грамоти.

Гравцям команди м. Синельникова вручені срібні медалі.

Дуже прикро, що всі витрати (проїзд, проживання, харчування, оренда автотранспорту та оплата суддів) по участі команди в Чемпіонаті області лише в нашому місті проводиться за рахунок батьків.

Адміністрація ДЮСШ управління освіти висловлює подяку тренерам та їх вихованцям за успішний виступ, батькам – за їх фінансову підтримку, без якої була б неможлива наша участь в даних змаганнях, а місто – недорахувалося б чемпіонів.

Можливо, Вам буде цікаво

By