Борець прославив наше мiсто

Загальновідомо, що середній вік чоловіків у нашій країні складає 59 років. І якщо чоловік подолав 60-річний поріг і дожив до пенсії, то він вже герой, а якщо при цьому ще й веде здоровий спосіб життя і активно займається спортом, – то такий чоловік вже тричі герой!

Така непересічна особистість живе і в нашому місті – Микола Васильович Ложкін, майстер спорту СРСР (на фото зліва).

Одне із його спортивних досягнень – участь у Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед ветеранів, який відбувся у жовтні цього року у польському місті Рацибож.

На турнір з’їхалися 360 спортсменів з 30 країн світу. У ваговій категорії до 69 кг наш спортсмен отримав перемогу у поєдинку з борцями із Турції, Німеччини та Фінляндії, а програв лише 1 поєдинок спортсмену з Ірану, і ця поразка відсунула його на другий щабель перемоги – він отримав срібну нагороду Чемпіонату світу. До слова, чемпіоном став представник Фінляндії (за набраними балами в усіх поєдинках), хоча М. Ложкін виграв у нього бій.

Участь у турнірі такого високого рівня стала можливою завдяки фінансовій підтримці мецената, який допомагає спортсменам, – Леоніда Івановича Матвієнка, за що йому велика вдячність.

Побажаємо ж Миколі Васильовичу Ложкіну міцного здоров’я, спортивного довголіття та нових звершень та перемог!

Источник: Іван Бодня

Можливо, Вам буде цікаво

By