На шляху до фiналу

У листопаді в Новомосковському коледжі Дніпропетровського державного аграрного університету пройшли зональні змагання першості області з настільного тенісу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. П’ять збірних команд із Новомосковська (3) та Павлограду (2) виборювали перше місце, яке дає право на участь у фінальних змаганнях.

Настільний теніс – це незвичайний вид спорту. Спостерігати спокійно за грою майже неможливо. В одну мить м’яч зависає у повітрі, а після сильного удару наступної миті зникає з поля зору. Яким чином гравцям вдається так швидко реагувати на блискавичні удари, відомо тільки їм. У вболівальників від такої гри тільки дух перехоплює.

Постійна концентрація уваги, точність та сила ударів, блискавична реакція – основні критерії успіху, які відточуються в напружених тренуваннях.

Змагання – це вистава, під час якої звичайна людина перетворюється на справжнього майстра. Ще раз це підтвердила студентка аграрного коледжу К.Лапко (гр. В-202). На вигляд дуже спокійна дівчина, яка нічим особливим не виділяється, але уже після перших ігор у суперників з’явилась повага до рівня її майстерності та впевненої гри. Без особливих зусиль вона стала переможницею. Друге місце посіла Є. Мосієнко (гр.Т-301).

Підтримали переможний хід дівчат і юнаки: перше місце виборов А.Спіцин (гр.Т-301), другим став О.Собко (гр.А-101).

З великою перевагою збірна команда аграрного коледжу перемогла у командних змаганнях і вийшла у фінал.

Команду готував керівник фізичного виховання О. Ардиковський.

Бажаємо збірній команді коледжу успіхів у фінальних змаганнях першості області, які відбудуться уже навесні 2012 року.

Можливо, Вам буде цікаво

By