Тиждень фiзичного виховання

Доброю традицією стало проведення тижня фізичної культури і спорту у Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В. Литвиненка. Заходи, які проводились в лютому, були присвячені 80 річниці утворення Дніпропетровської області та дню захисника Вітчизни. 20 та 21 лютого були проведені фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат. У юнаків І місце посіла команда групи Ю-32, ІІ місце – Ю-42 і ІІІ місце вибороли студенти І курсу група Ю-12. Місця у дівочому фіналі розподілились таким чином: І місце – Ю-31, ІІ – Ю-11, ІІІ – Ю-22.

22 лютого у спортивній залі коледжу відбулося традиційне спортивне свято «Козацькі розваги». У змаганнях взяли участь команди Миколаївської СЗШ (директор Н.Антонечко, викладач фізвиховання М.Комлик), Мар’янівської ЗОШ (директор Р.Лядська, викладач фізвиховання Комлик В.М.) та Новомосковського кооперативного коледжу (викладач Н. Дегтяренко). Розваги складалися з різноманітних естафет та силових вправ. Вітали козаків юні моделі з агентства «Ніка», яких зустріли оплесками. А в перервах спортсменів розважали концертними номерами студенти коледжу.

В запеклій боротьбі І місце виборола команда НККЕП ім. С.В.Литвиненка, ІІ – команда Миколаївської СЗШ і ІІІ – команда Мар’янівської СЗШ. Директор НККЕП ім. С.В.Литвиненка Любов Миколаївна Піхотіна привітала учасників «Козацьких розваг» та нагородила їх грамотами та медалями, побажала успіхів в навчанні та спорті. Всі спортивні заходи в коледжі спрямовані на оздоровлення проходять з усвідомленням студентами необхідності дотримання здорового способу життя.

Можливо, Вам буде цікаво

By