З ПОВЕРНЕННЯМ, ЖЕНЮ!

У м. Лієпая (Латвія) з 9 по 10 листопада відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби, присвячений 90-річчю закінчення першої світової війни. Спортсмени із Латвії, Литви, Естонії, Швеції, Росії, України і Фінляндії змагалися у новому центрі олімпійської підготовки. Гостем на відкритті змагань був Президент Латвії.

У складі української команди з греко-римської боротьби був і наш земляк Євген Анісімов, який представляв ДЮСШ ФСТ „Україна” (дир. С. Скляренко). Боротьбою Євген почав займатися ще у 10 років у ДЮСШ з тренером М. Ложкіним, потім навчався і тренувався у спорт-інтернаті м. Маріуполя, який вважається кузнею українських борців. За час тренування у спорт-інтернаті Євген став призером України у своїй віковій групі. У 2007 році юнак повернувся у ДЮСШ і продовжив тренування в старшій віковій групі (тренери В. Крамаренко та В. Кордс).

Виступаючи на чемпіонаті області, Євген виграє першу сутичку, але травмує плече. Спортсмену знадобився рік для лікування та тренувальних занять для повернення спортивної форми. Тож змагання у Латвії стали для Євгена Анісімова моментом істини – боротьба і шлях до спортивної майстерності чи закінчення виступів на килимі.

Участь у турнірі брали сильні борці у ваговій категорії 62 кг. Євген здолав п'ятьох борців, у фіналі, борючись зі шведом, отримав жадану перемогу, першу на міжнародній арені після важкої травми.

Попереду нові старти. Тренерський колектив ДЮСШ бажає Євгену нових успіхів на борцівськім килимі. І принагідно дякує батькам спортсмена, які завжди підтримують його. Окрема подяка спонсорам К. Грамсу та В. Грамсу за надану матеріальну допомогу для поїздки.

Источник: В. Крамаренко, В. Кордс

Можливо, Вам буде цікаво

By