Напередодні «ЄВРО-2012»

Мінливий квітень приніс пожвавлення в буденне життя учнів та вчителів Новомосковської СЗШ № 7 з інтернатним відділенням. Вся школа була в передчутті незвичайних подій: шкільна футбольна команда готувалася до Кубку України «Євро-2012» серед школярів.

Наші футболісти вже два роки поспіль є чемпіонами міста. Восени 2011 року хлопці вибороли Кубок міста та Кубок мерії з футболу. А тепер вони мали захистити честь міста на обласних змаганнях.

Перші дві гри відбулися холодного квітневого дня в селі Знаменівка. Школа очікувала результатів. І ось по коридорах пролунало гучне «Ура! Наші у півфіналі!» Потім були дві гри у місті Синельниковому. І наші у фіналі! Таких результатів не очікував ніхто. Шкільна команда показала чудеса витримки, уміння, здорового спортивного фанатизму. І ось фінальна гра у місті Дніпропетровську на стадіоні «Метеор». Ця подія залишить слід на все життя у серцях юнаків, що відчули себе справжніми футболістами, гідними грати на великій футбольній арені. Але найбільше цей день, звичайно, запам’ятається капітану команди учневі 11-Б класу Валентину Філенку, який першим голом у ворота супротивника відзначив своє 18-річчя, коли стадіон скандував йому: «З Днем народження!» Треба також відзначити воротаря команди — учня 11-Б класу Владислава Кармановського, який безліч разів рятував команду, вміло ловив м’ячі під час пенальті.

Особливу подяку заслужили справжні фанати футболу, мешканці мікрорайону, батьки; вони допомогли учням придбати форму, забезпечили і команду, і вболівальників транспортом: серед яких родини Кармановських та Діденків. Підтримували футболістів класний керівник — Любов Миколаївна Горбачова, вчителі фізкультури — Світлана Іванівна Тишевська та Володимир Михайлович Качківський.

Хоча хлопці не отримали перемоги у фіналі, проте вони посіли почесне друге місце та отримали грамоти і вимпели. Всі вчителі та учні школи надзвичайно горді за свою команду.

І хай говорять песимісти, що наша молодь не така, як була колись. Ми впевнені, що наша молодь — це наше майбутнє, і воно у надійних руках.

Ось імена наших героїв: Дмитро Клочко, Ярослав Базарний, Станіслав Пододній, Богдан Бондарук, Олександр Черевко, Валентин Філенко, Владислав Кармановський, Михайло Вербицький, Олександр Шевченко, Денис Рекін, Олександр Дудник.

Можливо, Вам буде цікаво

By