Спорт-дайджест

ВОЛЕЙБОЛ

З 29 по 31 травня поточного року в спортивному залі ДЮСШ управління освіти міста Новомосковська проводився Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 1998-99 років народження.

В змаганнях взяли участь 11 команд з різних регіонів області.

Команду м. Новомосковська представляли вихованці тренера ДЮСШ управління освіти Бориса Борисовича Рублевського – Катерина Сазонова (капітан команди), Ірина Кравець, Влада Сидоренко, Олена Хлань, Алла Падалка, Катерина Пакшина, Ірина Єфременко, Влада Герасименко, Лілія Мокренко, Ольга Лупол та Дарина Чухліб.

Змагання проводилися за змішаною системою.

Отримавши 4 перемоги з 4 можливих, наші дівчата посіли І місце в своїй підгрупі і вибороли право боротися за медалі вищого ґатунку.

В боротьбі за ІІІ місце зустрілися команди Апостолівської та Васильківської ДЮСШ. З рахунком 2 : 0 перемогли представниці Апостолівської ДЮСШ.

Надзвичайно напружено проходила зустріч за чемпіонське звання між нашою збірною і командою МСДЮШОР м. Дніпропетровська, яка також стала переможцем у своїй підгрупі.

З рахунком 0 : 2 наші дівчата поступилися більш досвідченим своїм суперницям і піднялися на другий щабель п’єдесталу пошани.

Чемпіонами області 2012 року стала команда МСДЮШОР міста Дніпропетровська.

Команди-переможці і призери, їх гравці і тренери та кращі гравці у різних номінаціях нагороджені організаційним комітетом грамотами обласного управління з фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Минулого тижня на стадіоні «Славутич» м. Дніпропетровська проводився Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 1997-98 та 1999-2000 років народження.

В змаганнях від ДЮСШ управління освіти м. Новомосковська взяли участь 23 юних спортсмени.

Приємно повідомити, що вихованець тренера Віктора Федоровича Гаркуші – Богдан Некраса став чемпіоном області з бігу на 80 м та срібним призером на дистанції 150 м.

Вихованки тренера Тетяни Юріївни Ягодки – Олександра Чирка посіла ІІ місце на дистанції 80 м, а Анна Данилова стала бронзовим призером на дистанції 400 м.

Переможцям і призерам вручені грамоти обласного управління з фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Адміністрація ДЮСШ висловлює подяку тренерам з волейболу та легкої атлетики, їх вихованцям за вдалий виступ, а батькам – за фінансування своїх дітей, без якого була б неможлива наша участь у даних змаганнях.

Возможно Вам будет интересно

От