Популяризація вуличного масового спорту

STREET WORKOUT – це сучасний спортивний рух, який сьогодні заполонив вулиці багатьох міст. З самого початку розвиток даного напрямку був як хобі хлопців, але потім затягував все більшу кількість молоді, яка охоче займається на спортивних майданчиках на перекладині, брусах.

З нагоди Року спорту та здорового способу життя на початку червня в м. Новомосковську за підтримкою міського центру ФЗН «Спорт для всіх» було проведено змагання зі STREET WORKOUT. На площі ім. Леніна зібралися мешканці міста, аби підтримати хлопців, які змагалися в 3 категоріях: ГІМНАСТИКА, GIMBAR, WORKOUT.

Мета заходу – популяризація вуличного масового спорту та здорового способу життя, залучення молоді до занять спортом.

Головні умови змагань: за відведений час (2 хв.) продемонструвати на перекладині не тільки свою силу та володіння тілом, а й показати справжню спортивну композицію. Оцінювалося не кількість вправ, а незвичайність – проста складність і складна простота. Головним суддею змагань був Денис Мінін, який з задоволенням відгукнувся на запрошення.

Змагання почалися з показових виступів гостей з м. Дніпропетровська – Євгена Кочерги, Олександра Ляхова, Павла Красова та Михайла Моща.

В категорії GIMBAR переможцями стали:

І місце – Андрій Канатов, ІІ місце – Влад Мелещеня, ІІІ місце – Віталій Павелко.

Категорія WORKOUT:

І місце – Валерій Блакитний і Олександр Бородянко, ІІ місце – Влад Полтавець, ІІІ місце – Андрій Лисенко та Артем Лікоть.

Категорія ГІМНАСТИКА:

І місце – Віталій Бірюков, ІІ місце – Євген Кучерук, ІІІ місце – Влад Мелещеня.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у спорті і житті!

Можливо, Вам буде цікаво

By