Спорт для всіх єднає Україну

З 31 серпня по 8 вересня в рамках року спорту та здорового способу життя в Україні, а також з нагоди відзначення Дня фізичної культури триватиме восьма Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!».

Велоестафета охоплює всі регіони України. До Києва велосипедисти стартували з Тернополя, Хмельницького, Вінниці, Севастополя, Луганська та Одеси.

Всі команди цього наймасовішого аматорського велопробігу пронесуть територією України прапор своєї області та встановлять його у Києві 8 вересня 2012 року під час урочистого фінішу. Загальна відстань, яку велоентузіасти мають здолати автомобільними шляхами країни, становить 5000 кілометрів.

В Новомосковську учасників естафети зустрічали традиційно тепло. Хліб-сіль і привітання від міського голови Сергія Мороза спортсмени прийняли із вдячністю, хоча зовсім не це, мабуть, найбільше вразило гостей. Мер особисто зустрічав марафонців на в’їзді у місто, після чого теж приєднався до цієї акції, проїхавши на велосипеді разом із колоною учасників до площі Леніна, де й відбулися урочистості.

Можливо, Вам буде цікаво

By