За всяке діло берись вміло

Вже котрий рік поспіль гарненькі дівчата з Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка грають у волейбол і беруть участь у різних спортивних змаганнях.

14 березня у Технологічному коледжі Дніпропетровського Державного аграрного Університету проходили змагання з волейболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області.

Участь у змаганнях брали сім кращих студентських волейбольних команд нашої області.

Жеребкування визначило перших суперників наших дівчат – команду м.Нікополь, яку наші волейболістки перемогли з рахунком 2:0.

Ангеліна Путілова, Валерія Бондаренко, Анастасія Сафонова, Юлія Зандукелі, Ксенія Калініна, Вікторія Резнік, Анастасія Мурчич на чолі з капітаном команди Дариною Корніловою не залишили суперникам надії на перемогу.

У другій грі наші дівчата теж перемогли з рахунком 2:0.

І ось фінал. Суперник, коман-да володарів залу, дівчата з Технологічного коледжу Дніпропет-ровського державного аграрного університету, яким і стіни допомагали, і вболівальники.

Але наша команда під чітким керівництвом капітана здобула важку перемогу з рахунком 2:0 і посіла І місце.

Дівчата ділилися своїми враженнями, раділи перемозі, адже вони розуміють, що тільки наполеглива праця і постійне тренування призвели їх до перемоги.

Команда дякувала вболівальникам, які підтримували наших волейболісток під час гри, а саме спортсменам Аграрного коледжу, бо що не кажи, а ми з одного міста!

Великий внесок у перемогу вніс тренер команди – викладач фізичного виховання коледжу – А.І.Мусієнко. Як каже українська народна мудрість: «За всяке діло берись вміло…» і тоді перемога знайде тебе!

Наталія Сирота, студентка групи ТКМ-21 НККЕП

Возможно Вам будет интересно

От