Вдала подорож до Нікополя

Нещодавно в місті Нікополь на базі бійцівського клубу «Кайман» відбувся Всеукраїнський турнір з Кьокусінкай карате серед юнаків під назвою «Щит Вітчизни». Варто зазначити, що ці змагання були показовими, але показовими в плані власних можливостей через те, що за правилами турніру перемогу здобував лише той спортсмен, який міг чітко довести свою перевагу.

. Тобто відправляв свого суперника у нокдаун або нокаут. Перевірялися як рівень підготовки, так і бійцівський дух кожного. Хочеться відзначити представника нашої команди Святослава Горбаньова, який, отримавши травму під час одного з двобоїв, чітко заявив про бажання продовжувати участь у змаганні. І не даремно – Святослав посів 3 місце в надважкій категорії (12-13р.).

У запеклій боротьбі діставалася кожна перемога ще одному спортсменові – Арсенію Кислому, якого вже у фіналі спіткала невдача. В результаті – 2 місце в категорії до 45 кг, (12-13 р.).

Вдалося відзначитися і Владиславу Заболотному. Незважаючи на те, що хлопцеві 11 років, через вагу йому не було гідних суперників-однолітків. Він змагався у надважкій категорії (12-13р.), проявив неабияку витривалість і посів 2 місце.

Ще один учень продемонстрував свій прогрес – Владислав Кашицин. Він виступав серед хлопців 10-11 років у категорії до 33 кілограмів. При своїй вазі в 27 кг Владислав проявив себе як справжній боєць та здобув 2 місце. У фіналі йому дістався гідний суперник, програти якому не було соромно.

У підсумку наша команда посіла 2 командне місце, пропустивши вперед лише спортсменів із м. Ірпінь Київської області.

Обіцяємо і надалі гідно представляти місто Новомосковськ на змаганнях різного рівня!

Максим Заблуда, тренер

Можливо, Вам буде цікаво

By