Спорт для справжніх чоловіків

Наприкінці березня спортсмени новомосковського спортивного клубу змішаних єдиноборств «Адреналін» взяли участь у Всеукраїнських турнірах з Грепплінгу ADCC (Abu Dhabi Combat Club) та з ММА (Mix Martial Arts – змішані бойові мистецтва), які відбулися в м. Дніпропетровську.

Грепплінг – вид спортивного єдиноборства, який поєднує в собі техніку всіх борцівських дисциплін, в якому можна використовувати больові та задушливі прийоми.

В цьому турнірі наші хлопці показали наступні результати.

Вікова група 12-13 років:

Валентин Пєнкін (ваг. кат. – до 36 кг) – І місце,

Данило Яровий (ваг. кат. – до 36 кг) – ІІ місце,

Михайло Райшевич (ваг. кат. – до 40 кг) – ІІ місце.

Вікова група 16-17 років:

Валентин Носач (ваг. кат. – до 91 кг) – ІІ місце.

Вікова група 18 років та старші:

Владислав Кравченко(ваг. кат. – до 65 кг) – ІІІ місце,

Олексій Ремезок (ваг. кат. – до 70 кг) – І місце.

Через те, що турнір з ММА (змішані єдиноборства) є професійним, спортсмени билися у восьмикутнику (клітці). До цих поєдинків допускаються лише повнолітні спортсмени.

Спортсмени СК «Адреналін» Кирило Рогожин, Ярослав Песляк, Едуард Пшений виступали у ваговій категорії до 70 кг. Конкуренція в цій категорії була дуже високою. Перше місце посів Чемпіон Світу з ММA. Це доводить високий рівень бійців, що брали участь в цих змаганнях.

Наш важковаговик Артем Орлюк виступав у ваговій категорії до 93 кг. Достроково перемігши свого суперника задушливим прийомом, він потрапив до напівфіналу. Але за результатами рівного двобою судді віддали перемогу його супернику, отже Артем посів ІІІ місце.

Тренери СК «Адреналін» Кирило Гаврильченко та Олександр Агеєв вітають своїх вихованців!

Можливо, Вам буде цікаво

By