Новомосковськ опановує екстремальні види спорту

Останнім часом серед української молоді швидко поширюються екстремальні, так звані, вуличні види спорту. Серед таких – воркаут, стритрейсінг, більш відомий як паркур, скейтбординг, вело-тріал та ін.

Street Workout – один із вуличних (дворових) видів спорту, що включає в себе виконання різних вправ на вуличних спортмайданчиках на перекладині, брусах, шведських стінках тощо.

Заняття екстремальними видами спорту вимагає досить коштовного спорядження, та не всі молоді спортсмени мають можливість його придбати. Але багато залежить і від наявності відповідної інфраструктури, як, наприклад, спортивних майданчиків, на яких молодь розвивала б свої фізичні дані.

Так склалося, що держава сьогодні не в змозі задовольнити попит молодих українців на заняття спортом у повному обсязі, і гарні спортивні майданчики є лише у центральних районах великих міст. Тому в Новомосковську про це доводиться піклуватися спонсорам і меценатам від бізнесу.

Так, 27 червня у дворі будинку 32, по вулиці Радянській, для міських представників спортивного руху «WORKOUT» було відкрито спортивний майданчик з великою кількістю гімнастичних снарядів. Усі витрати, включаючи розробку, виготовлення, встановлення та помпезне відкриття, взяло на себе ВАТ «Інтерпайп НМТЗ».

Спортивний майданчик обладнаний всіма необхідними елементами для занять воркаутом: шведськими стінками, різнорівневими брусами, каскадами перекладин різної товщини та іншими тренажерами.

На його відкриття організаторами було запрошено представників спортивних клубів із згаданої дисципліни з США, Казахстану, Іспанії та України. Під час урочистої церемонії до молоді із найкращими побажаннями та привітаннями звернулися директор ВАТ «Інтерпайп НМТЗ» Юрій Антіпов та народний депутат Микола Солошенко. Також свої слова настанови новомосковським екстремалам-початківцям висловив спеціально запрошений гість, засновник руху воркаут в Україні Денис Мінін.

Присутні на спортивному святі городяни мали можливість на власні очі побачити вмілі вправи на новому гімнастичному знарядді світових зірок воркауту. До їх яскравого виступу приєдналися новомосковські стрітрейсери, які також продемонстрували видовищні трюки.

Приємно було й напередодні відкриття споглядати за процесом підготовки спортивного та дитячого майданчиків, адже до професійних будівельників приєдналася й місцева молодь із прилеглих будинків, аби до визначеного дня та часу відкриття всі роботи було закінчено. Найбільше вразило те, що ініціативу проявили не лише хлопці, а й тендітні дівчата. Загалом пришвидшували та особисто контролювали хід робіт на місці понад 10 майбутніх екстремалів, а саме: Михайло Каплін, Мар’яна Шаповал, Анна Герасименко, Олександр Бороденко, Вероніка Каракай, Людмила Котова, Богдан Бродський, Іван Ромадін, В’ячеслав Кабаненко, Максим Похиленко, Влад Яленко, Валентин Дунічев та Денис Зуб.

P.S. Спортивним майданчиком справа не обійшлася, адже поряд з ним було встановлено й невеличкий дитячий майданчик з гірками та гойдалками. І начебто двір змінив свій вигляд кардинально… Але невирішеною залишилася багатолітня проблема – смітник посеред двору, який зовсім не додає привабливості такому чудовому та сучасному спортивному містечку.

Андрій Александрович

Можливо, Вам буде цікаво

By