Футбольний турнір

З 19 по 21 грудня у спортивному залі ДЮСШ міського відділу освіти відбувся традиційний футбольний турнір дитячих команд, присвячений пам'яті О. М. Сучкова. Слід зазначити, що саме з цих турнірів починали наші вихованці відділення з футболу (тренер О. Сігєєв), які грають за збірну України у різних вікових групах, в командах майстрів другої, першої та прем'єр-ліги українського футболу. Це Віктор Скрипник, Олег Покуса, Сергій Глянь, Сергій Безбатько, Дмитро Чернов, Олександр Ситник, Євген Бодня, Ростислав Маковецький, Ілля Мурга, Максим Білий, Кирило Дорошенко. Наразі декілька хлопців продовжують навчання у кращих футбольних школах України, та незабаром ми почуємо та побачимо новомосковців у командах майстрів.

Отже турнір проводився за круговою системою з трьох вікових груп по шість команд у кожній. У старшій віковій групі (1996 р.н.) перемогли хлопці з ФК «Інтер» м. Дніпропетровська, на другому місці опинилися новомосковці, на третьому – ДЮСШ смт. Магдалинівки. У середній віковій групі (1997 р.н.) перше та друге місця поділили команди Новомосковського району та міста Новомосковська. Третіми стали кияни. У молодшій віковій групі (1998 р.н.) перемогли новомосковці, другими стали кияни, третіми закінчили турнір хлопці з ДЮСШ Новомосковського району.

Серед кращих гравців турніру 1996 р.н. був названий захисник ДЮСШ м. Новомосковська Микита Фурсов, 1997 р.н. – воротар Ігор Кондрашенко, захисник Олександр Піскун, нападник Олександр Олійник – всі з ДЮСШ Новомосковського району, кращим захисником 1998 р.н. став Геннадій Уймін з ДЮСШ м. Новомосковська та кращим нападником – Євген Воловий з ДЮСШ Новомосковського району.

Команди, призери усіх вікових груп, тренери і гравці турніру, які перемогли у номінації «Кращий» отримали новорічні подарунки. Адміністрація ДЮСШ, тренерський склад та батьки юних футболістів вдячні за надання допомоги в організації та проведенні турніру голові спорткомітету Т. Шевцовій, В. Литвинюку, С. Резніку, Д. Глущенку. Команди Новомосковської ДЮСШ до турніру готували тренери О. Сігєєв та В. Ягодка.

Источник: Адміністрація ДЮСШ

Можливо, Вам буде цікаво

By