Веслування на байдарках і каное

Приємно відзначити успішний виступ наших веслувальників-байдарочників НДЮСШ ОО ФСТ «Україна» після першої половини змагального періоду. Наші земляки Кирило Бобильов і Богдан Черніков відкрили рахунок медалей на кубку України пам’яті «Юлії Рябчинської», посівши почесне III місце на олімпійській дистанції 1000 м.

У чергових змаганнях «Всеукраїнська Універсіада» приймала Анастасію Коряк, яка виконала звання МС України, двічі посівши ІІ місце на олімпійській дистанції 500 м на байдарках у двійці та четвірці.

Через 3 тижні проводився Чемпіонат України у м. Ковель. До складу збірної команди області ввійшло 6 спортсменів з нашого міста. Змагання проходили у двох вікових групах: старші юнаки 1997-98 р.н. і молодші – 1999-2000 р.н. У старшій віковій групі знову блискуче виступив Кирило Бобильов, який посів ІІІ місце у байдарці-одиночці на дистанції 1000 м та ІІІ місце у четвірці. Також вітаємо Олександра Мізіренка, який посів ІІІ місце у байдарці-четвірці. У молодшій віковій групі 1999-2000 р. хочеться привітати Андрія Коряка, який завоював дві медалі у байдарці-двійці на дистанції 1000 м і посів II місце, а на дистанції 200 м – ІІІ місце.

Особливо хочеться відзначити виступ Дмитра Даниленка, який зміг завоювати повний комплект медалей: перше місце – на байдарці-одиночці 200 м, на байдарці-двійці 1000 м – друге місце, і на дистанції 200 м – третє місце.

Сьогодні хлопці готуються до фінальних змагань «Стрімкі човни», які відбудуться у Дніпропетровську. Побажаємо успішного виступу і легкої води на їх дистанціях!

Вітаємо хлопців та їх батьків, а також тренерів за відмінний виступ у Чемпіонатах України та Кубках. Здоров’я всім і особистих досягнень!

Володимир Джига, Олександр Коряк,

тренери відділення веслування на байдарках і каное

Можливо, Вам буде цікаво

By