І перемогу здобували, і відпочивали

Літо – пора відпочинку від шкільних занять, пора зустрічей із друзями давніми і новими, пора зміцнення здоров’я.

На змагання до м. Саки АР Крим для участі у Міжнародному турнірі з волейболу серед дівчат 1999-2000 р.н. виїжджала і команда ДЮСШ м. Новомосковська.

Дівчата вже зараз добре зіграні й мають репутацію непоступливих у іграх різного рівня. Міцні, витривалі, сильні духом спортсменки побажали змагатися не тільки у своїй віковій групі, а й у старшій – 1997-1998 р.н.

З 1 по 8 серпня на майданчиках точилася запекла боротьба за місця і медалі. Наша команда проводила по 2-3 гри на день. Своїх однолітків із міст: Бєлгорода (Росія), Житомира, Черкас, Донецька-1 та Донецька-2, Макіївки-1 та Макіївки-2 перемогли з рахунком 3:0.

Із старшими дівчатами грали на рівних, набуваючи безцінного змагального досвіду. Ігри проводилися за двома колами. Двічі виграли у команд Маріуполя, Запоріжжя, Близнюків (Харківська область) – 3:0. Програли господарям 0:3, 1:3, команді Бєлгорода – 0:3, 2:3. У підсумку стали чемпіонами Міжнародного турніру серед дівчат 1999-2000 р.н. та бронзовими в старшій віковій групі. Волейболістки грали, здобували перемоги, купалися у Чорному морі, відвідували цікаві екскурсії.

Команда виступала у складі: Катерини Сазонової (капітан), Влади Сидоренко, Влади Герасименко, Ірини Кравець, Анастасії Бондаренко, Ольги Лупол, Алли Падалки, Олени Хлань.

Борис Рублевський, тренер

Можливо, Вам буде цікаво

By