Спортивні канікули

Вдало пройшли зимові канікули учнів ДЮСШ. Представники кожного відділення школи брали участь у змаганнях. Так, 4 і 5 січня в м. Дніпропетровськ проводився чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1994-1995 р.н. та 1996-1997 р.н. У змаганнях брали участь спортсмени з Дніпропетровська, Нікополя, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Синельникова, м. П'ятихатки та команди Новомосковського району та м. Новомосковська.

Ярослав Малиночка, учень ЗОШ №14, став чемпіоном на двох дистанціях 1500 м та 800 м (тренер Т. Затула), срібним призером на дистанції 400 м став Максим Петренко, учень ЗОШ № 18 (тренер В. Гаркуша). Дарина Андрійко, учениця ЗОШ №15, стала срібним призером на дистанції 150 м (тренер С. Федорченко).

З 4 по 9 січня у місті Макіївка Донецької області проводився традиційний XVII Всеукраїнський футбольний турнір, присвячений пам'яті В. Морозова. В турнірі брали участь 10 команд (з Полтавської, Донецької, Дніпропетровської областей та міста Макіївки). Спортсмени молодшої вікової групи (1996-1997 р.н.) Новомосковської ДЮСШ посіли друге місце. Кращим снайпером турніру став Олександр Олійник – 27 забитих м'ячів. Учні, які захищали ДЮСШ у молодшій віковій групі, – Олексій Хорхулу із ЗОШ №18, Владислав Гуренко із с. Хащового, Олександр Котелевський, Олександр Олійник – обидва із колегіуму №11, Андрій Некрашевич, Станіслав Жуковський, Сергій Літвінов, Дмитро Віденко – ЗОШ №7.

Демонструючи хорошу фізичну, технічну, психологічну та тактичну підготовку, наша футбольна команда у старшій віковій групі (1995-1996 р.н.) у складі Євгена Дьяченка (колегіум №11), Микити Фурсова, Владислава Черняховича (ЗОШ №1), Станіслава Райка, Олександра Очеретяного (ЗОШ №18), Володимира Хорхулу (ЗОШ №18), Дениса Павленка (ЗОШ №15), Степана Жука (ЗОШ №18), Артема Зінченка (гімназія №3) – посіла вищий щабель п'єдесталу пошани. Кращим снайпером у цій віковій групі став Олександр Очеретяний – 15 забитих м'ячів.

З 9 по 11 січня в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи проходив традиційний баскетбольний турнір, присвячений пам'яті воїна-інтернаціоналіста Г. Шаповалова. Наша команда посіла третє місце. Кращими гравцями визнано Максима Мішина та Олександра Кобця (тренер І. Кобець).

Головна мета баскетбольної команди ДЮСШ – здобути досвід у грі, який, безперечно, так знадобився їй у складних іграх Всеукраїнської баскетбольної ліги, черговий тур якої відбувся 13-15 лютого у м. Черкаси.

Гравці відділення волейболу Новомосковської ДЮСШ також брали участь у зимовому чемпіонаті України з пляжного волейболу, який проводився серед дівчат 1994-1995 р.н. у м. Суми з 8 по 11 січня.

Команди 18 міст України (серед яких: Херсон, Кременчук, Іллічевськ, Алушта, Суми, Рівне, Дніпропетровськ та ін. ) змагалися, виявляючи найсильніших у грі. Нашій команді ДЮСШ управління освіти «Самара» – гравцям Валерії Головченко та Лілії Рублевській – вдалося перемогти на першому етапі гри. Перемігши в одній грі команду м. Суми і отримавши поразку від команд з м. Херсону і м. Алушти наші дівчата посіли 9 місце. Участь у таких змаганнях (м. Новомосковськ вперше бере участь у такому виді волейболу, як пляжний) дає змогу і гравцям, і тренерам просувати і втілювати в спортивне життя нашого міста пляжний волейбол влітку і взимку, та й позитивно впливає на розвиток волейболу в місті взагалі.

Адміністрація ДЮСШ щиро вітає вихованців та їх тренерів із вдалими виступами у змаганнях та висловлює подяку за значний внесок у розвиток спорту.

Источник: Адміністрація ДЮСШ

Можливо, Вам буде цікаво

By