Гра, яка подобається студентам!

Якщо розглядати волейбол, як спортивну гру, то для студентів освоїти техніку та навчитися грати дуже важко. Гра перетворюється на статичне стояння на спортивному майданчику, викликає страх перед м'ячем, з'являється зневірення у своїх можливостях.

Викладачами фізичного виховання коледжу спортивна гра у волейбол була замінена на міні-волейбол: зменшили майданчик до 6 м та спростили правила гри. Сталося те, чого давно намагалися досягти, – гра стала доступною для всіх студентів незалежно від рівня їх фізичної підготовки.

Підтвердженням правильно обраного шляху стали змагання першості Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка з міні-волейболу серед навчальних груп, які проходили

з 13 по 21 січня. У змаганнях взяли участь всі групи коледжу. Бажання грати та перемагати було без виключення у всіх. Спортивна боротьба, емоції, розчарування та радість перемоги супроводжувалися веселими викриками вболівальників, хорошим настроєм учасників змагань та доброзичливим ставленням до своїх суперників. Після кожної гри команди підходили одна до одної та дякували за гру, що приємно вражало кожного разу.

В напруженій та цікавій боротьбі переможцями та призерами змагання стали збірні команди груп: серед юнаків І місце виборола група О-21 (Я. Маслюк, Я. Умаров, Є. Бабічев, Д. Веремчук, Д. Лук'яненко, С. Альошин); ІІ місце – група ТКМ-22; ІІІ місце – група Ю-31.

Серед дівчат чемпіоном стала група Ю-23 (А. Денисенко, Я. Маловик, Т. Загребіна, О. Набивач, Ю. Плахова, А. Фоюрурдинова), ІІ місце виборола група Ю-22, ІІІ місце за командою – група О-21.

Змагання організували та провели викладачі фізичного виховання коледжу: А. Мусієнко, О. Гаркуша.

Источник: А. Сухий, керівник з фізичного виховання

Можливо, Вам буде цікаво

By