Чемпіонат області з панкратіону

23 березня проходив чемпіонат області з панкратіону, розділ грепплінг – боротьба з больовими прийомами. На ці змагання було запрошено і спортивний клуб змішаних єдиноборств «Адреналін».

Рівень змагань був високий, наші хлопці показали добру підготовку та яскраву техніку.

Олексій Ремезок – вікова група 18 та старші, 66 кг, – 1місце; Максим Калашников – 18+, 62 кг, – 2 місце; Влад Водяницький – 16-17 років, 58 кг, – 1 місце; Влад Остренко – 16-17 р., 58 кг, – 2 місце; Валентин Пенкін – 14-15р., 46 кг, – 2 місце.

Всі ці спортсмені показали себе якнайкраще, хочеться особливо виділити Олексія Ремезка, він є призером області з вільної боротьби, бойового самбо, ММА, чемпіоном СК « Адреналін» з грепплінгу, переможцем Всеукраїнського турніру з грепплінгу ADCC, здобувши ще одну перемогу на цих змаганнях, виконав норматив кандидата в майстри спорту з грепплінгу.

Тренери Кирило Гаврильченко та Олександр Агєєв вітають своїх вихованців!