Нова зірочка на спортивному небосхилі

Новомосковщина завжди була багата на таланти. Наші дітки – серед перших в області на творчих конкурсах, спортивних змаганнях.

Нещодавно ряди чемпіонів поповнилися новою зірочкою – перше місце (категорія А) на традиційному турнірі з художньої гімнастики Ніка-2014 отримала Анастасія Погоріла. Змагання проходили 2-5 квітня у м. Нікополі. За нагороду разом з Настею змагалися юні спортсменки з різних куточків області.

Художня гімнастика – особливо вимогливий вид спорту. Адже окрім гарної фізичної підготовки, учасниці повинні мати відчуття ритму, граціозність, неабиякі артистичні дані. Тож недарма, маючи гарну фізичну підготовку та ще й творчу натуру на додаток, Настя обрала саме цей вид спорту.

Треба сказати, що любов до фізичної культури Анастасії прищепила мама Олена, яка у свій час займалася спортивною гімнастикою. Побачивши здібності дитини, вона відвела її спочатку до Новомосковської циркової студії, а потім і до Школи олімпійського резерву з художньої гімнастики у Дніпропетровську. Вже п’ятий рік Анастасія успішно суміщає і навчання, і заняття спортом, бере участь у різноманітних змаганнях, де посідає призові другі-треті місця. І от, нарешті, перемога!

Вітаємо юну гімнастку і бажаємо й надалі підкорювати спортивні висоти, радувати своїми досягненнями рідних, тренерів та своїх земляків-новомосковців!

Анна Чиндрова

Возможно Вам будет интересно

От