Тиждень фізичної культури

Свято спорту, молодості та краси, присвячене Дню захисника Вітчизни, проходило в Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім.С.В.Литвиненка з 16 по 19 лютого.

Кожна подія тільки тоді є успішною, коли вона розпочинається вдало та приносить задоволення не тільки організаторам, а й учасникам.

День 16 лютого став не тільки днем баскетболу, а й вдалим стартом змагань. Все було: бажання грати, уміле володіння м'ячем, азарт та розсудливість у виборі тактики гри, точні кидки. Не дуже часто побачиш, щоб всі команди були задоволені грою після закінчення змагань, але в цей день було саме так.

Поздоровлення, вдалі жарти та добрі посмішки організаторам від учасників змагань – що можна ще додати? Переможцями та призерами змагань стали: перше місце – збірна команда груп ТКМ -21,22, друге місце – збірна команда груп Б – 21-23, третє місце – збірна команда груп Ю – 22,31,32.

Другий день змагання видався не таким динамічним, але й не менш емоційним. Волейбол – улюблена гра студентської молоді.

Тих, хто вміє грати по-справжньому, не так багато, але їх вистачило, щоб сформувати збірні команди груп за відділеннями та зробити змагання цікавими і захоплюючими. Недарма один із вболівальників висловився: «Це справжній волейбол! Є на що подивитися! ».

Багато було моментів, коли м'яч після чергового нападаючого удару стрілою летів на майданчик суперника, але наштовхувався на віртуозні контрудари, які змушували м'яч знову і знову злітати в повітря над майданчиком, супроводженого гучними оплесками здивованих вболівальників.

Кожна гра супроводжувалася спортивним запалом справедливої боротьби за перемогу. На менше ніхто не був згоден.Такий він – спорт сильних, наполегливих, рішучих.

Чемпіонами та призерами змагання стали збірні команди груп навчальних відділень: перше місце – Правове відділення, друге місце – Комерційне відділення, третє місце – відділення «Бухгалтерський облік».

Як тільки був занесений та розкладений спортивий канат для змагань, відразу стало зрозуміло, що глядачі стануть свідками випробовування чоловічих характерів. Перетягування канату, на перший погляд, дуже простий вид спорту, але як буває важко під час змагань сконцентрувати силу і рух кожного в єдиний командний порив, який забезпечує перевагу над суперником!

Бажання до перемоги – ось, що об'єднувало учасників змагання. Вболівальники стали свідками цікавої, напруженої боротьби. Шалених та гучних викликів, здавалося, не витримають стіни, розлетяться шибки, що змушувала команди відчайдушно боротися за перемогу.

Як би не намагалися всі команди досягти перемоги, а перше місце – одне, що дійсно є радість для одних та розчаруванням інших.

Чемпіонами стала команда комерційного відділення групи ТКМ – 22, друге місце посіла команда гр.ТКМ – 21, третє місце за командою юридичного відділення – гр.Ю- 23.

Заключний день проведення тижня фізичної культури вже третій рік поспіль проходить у спогадах про наших нащадків – запорізьких козаків. Спортивне свято «Козацькі розваги » стало останнім видом серед низки заходів, що проводяться у рамках тижня фізичної культури та спорту. І хоча ми не побачили міці колишніх тих козаків, які були віртуозами володіння шаблею, ми стали свідками цікавої та напруженої боротьби юнаків у фізичних вправах та естафетах, які вимагали відповідної фізичної підготовки. Викликає повагу бажання юнаків бути сильними, вправними та спритними. Це вірний шлях, який веде до гармонійності фізичного та психічного станів, без чого не може бути щасливого життя.

Підтримували команди козаків із ЗОШ №6, НККЕП, гуртожитку коледжу не тільки вболівальники, а й учасники художньої самодіяльності коледжу, група юних спортсменів з секції карате (тренер І.Трошин) та збірна команда коледжу з ритмічної гімнастики.

Переможцями змагань стала команда ЗОШ № 6 , друге місце – за командою НККЕП, третє місце виборола команда гуртожитку.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та призами.

Змагання підготували та провели викладачі фізичного вихоівання коледжу А. Мусієнко, О. Гаркуша за підтримки директора коледжу Л. Піхотної, її заступників О. Бут, Т. Федченко, голови профспілки В. Романець.

Источник: А. Сухий, керівник з фізичного виховання

Можливо, Вам буде цікаво

By