ВОЛЕЙБОЛІСТИ В ЧИСЛІ ПЕРШИХ

З 12 по 15 березня в м. Орджонікідзе проводилась першість Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат 1996-97 р.н.

В змаганнях взяли участь вісім команд з міст Апостолово, Покрівка, Царичанка, Новомосковськ, Васильківка, Петропавлівка.

Команда дитячо-юнацької спортивної школи Управління освіти нашого міста дуже вдало зіграла в групових іграх, демонструючи досить високий рівень підготовки, посіла перше місце. Але в фінальній грі з командою м. Зеленодольська наші дівчата не впоралась з хвилюванням – і посіли друге місце, поступившись команді-переможниці кількома очками.

Збірна команда у складі : Бережинської Аліни, Бундз Лізи, Іванової Лізи, Кайзер Анни, Масенко Яни, Скляренко Анни, Фінько Аліни, Яковенко Руслани, Петраш Ярослави, Легези Наталії, Мурчич Анастасії, Павлової Марії, – на цих змаганнях вразила присутніх вболівальників високим рівнем підготовки і порадувала свого тренера Рублевську Наталію Миколаївну ввічливістю і доброзичливістю.

Адміністрація ДЮСШ щиро вітає тренера та молодшу групу волейболісток з досить вдалим виступом, висловлює їм подяку і зичить успіхів у праці, навчанні та подальших стартах. Ми дуже вдячні батькам, які взяли на себе всі витрати, пов'язані з участю їх дітей у змаганнях. Лише завдяки вашому фінансуванню наші дівчата вкотре довели, що вони кращі.

Можливо, Вам буде цікаво

By