Фестиваль ритмічної гімнастики

Студентський клуб Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка 19 березня був переповнений. Цього дня пройшло одне з найцікавіших студентських свят –

“Фестиваль з ритмічної гімнастики”.

Підготовка до свяа велася протягом місяця. Серйозність намірів кожної із команд та прагнення здобути перемогу підтверджував і високий рівень проведення репетицій.

Очікування не були марними. Те, що побачили судді та вболівальники, не тільки здивувало, але й захопило так, що заворожена красою та пластикою рухів, чіткістю та синхронністю виконання вправ зала то сповнювалася тишею, то зривалася оваціями.

Оригінальні костюми, цікаві програми, високий рівень артистизму учасників перетворювали кожний новий виступ на радісне свято, де головними акторами були щасливі та чарівні дівчата коледжу.

Після закінчення програми фестивалю вболівальники та учасники ще довго фотографувалися разом на згадку . Розходитись нікому не хотілося. У фойє можно було почути розмови дівчат щодо підготовки до наступного фестивалю. Це – добрий знак. Значить проведення подібних фестивалів може стати традицією.

Спортивно-розважальний захід було організовано та проведено викладачами фізичного виховання у складі: О. Гаркуші, А. Мусієнка та керівниками художньої самодіяльності коледжу: О. Лало, С. Лушніковим.

Можливо, Вам буде цікаво

By