Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

Все більше мешканців нашого міста долучаються до активного способу життя, займаються тими чи іншими видами спорту. Не оминули своєю увагою спортсмени Новомосковська і таку подію, як чемпіонат області з легкоатлетичного кросу, який проводився 4 квітня 2009 року у міському парку.

Ця спортивна подія була організована Новомосковським міськспорткомітетом та федерацією легкої атлетики м. Новомосковська. Участь у змаганнях взяли близько 500 учасників, що свідчить про надзвичайну зацікавленість молоді у хорошій фізичній підготовці.

Блискуча спортивна форма, чудовий настрій та гарний сонячний день допомогли нашим спортсменам отримати гідне місце на змаганнях: чемпіонами області стали Ярослав Малиночка (дистанція 2000м, тренер Т. Затула); Антон Сімонов (дистанція 8000м, тренер С. Скляренко); Анастасія Задоя (II місце на дистанції 1000м, тренер В. Діденко); Анна Щербакова (III місце на дистанці 1000 м, тренер В. Діденко), Анна Данілова (III місце на дистанції 500 м, тренер В. Кріпак); Надія Коляденко (III місце на дистанції 5000 м, тренер С. Скляренко); Тетяна Марусетченко (III місце на дистанції 3000 м, тренер С. Скляренко). В загальнокомандному підсумку команда легкоатлетів м. Новомосковська посіла переможне перше місце.

Спортсмени, що відзначилися перемогою на змаганнях, зараз входять до складу збірної області і братимуть участь у чемпіонатах України. Побажаємо їм спортивного азарту та якомога більше перемог.

Чемпіонат області з легкоатлетичного кросуЧемпіонат області з легкоатлетичного кросу

Можливо, Вам буде цікаво

By