Турнір з міжнародним майстром

Досягнення новомосковських спортсменів вже давно відомі далеко за межами України. Але ще одним доповненням у скарбницю спортивних перемог міста став Ігор Коваленко, який отримав звання міжнародного майстра з шахів. В місті є шаховий клуб „Дебют” (вул. В. Ковалівка,6), який відвідують мешканці нашого міста різного віку. Минулого року в Новомосковську було офіційно зареєстровано міську федерацію з шахів, яку очолив заступник міського голови С. Нетудихатка. Обраний склад міської федерації активно розпочав ремонтні роботи щодо облаштування клубу, було також відремонтовано санвузол. Вже придбані нові шахові комплекти та демонстративна дошка для занять.

У рамках святкування Дня Конституції та дня Молоді, за ініціативи голови федерації з шахів, за підтримки міськспорткомітету та комітету у справах сім'ї та молоді, 28 червня у міському парку ім.Сучкова було вирішено провести одночасний сеанс гри з шахів з міжнародним майстром Ігорем Коваленко (вихованцем шахового клубу „Дебют”). Позмагатися з професіоналом виявили бажання 18 любителів шахів. Протягом 3-х годин тривали партії матчу. Матч був дуже напруженим та нелегким. І все ж таки, не дивлячись на опір учасників, Ігор переміг у 13 партіях, 3 партії закінчились внічию (перщорозрядник з м. Лубни – В. Колесник та КМС Ю. Галичин і О. Клементьєв) та в двох партіях майстер програв (першорозрядники -М, Лужной та О. Каземирський). Таким чином матч закінчився із загальним рахунком 14 1/2 на 3 1\\2 очки (+ 13-2=3) на користь майстра.

У змаганнях взяли участь шахісти різних вікових категорій. За традицією найстарший учасник, якому 80 років, А. Поляков та найменший учасник Артур Магірянов, якому 10 років (ЗОШ №18) були відзначені грамотами та грошовими винагородами. Також серед учасників була єдина представниця жіночої статі першорозрядниця Єлізавета Жузнєцов (ЗОШ №16), яка також була відзначена грамотвю га заохочувальним призом.

Голова міськспорткомітету Т. Шевцова подякувала Ігорю Коваленку

та всім учасникам за цікаву та безкомпромісну гру і повідомила, що такі сеанси у нашому місті стануть традиційними, а наступна зустріч з міжнародним майстром відбудеться на День міста у вересні.

Можливо, Вам буде цікаво

By