ГУРЗУФ СПОРТИВНИЙ.

Другий рік поспіль жіноча команда ветеранів волейболу нашого міста брала участь у змаганнях з волейболу Ш літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту та Кубка України 2009 року серед ветеранів.

Метою цих змагань є пропаганда здорового способу життя серед населення, стимулювання занять волейболом серед осіб середнього і старшого віку як засобу збереження здоров'я, інтелектуальної і фізичної активності у зрілому віці, а також відбір збірної команди для участі у VII Всесвітніх іграх ветеранів.

Організаторами змагань є Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, Національний олімпійський комітет України, Федерація волейболу України та Асоціація ветеранів волейболу України.

Змагання проводяться серед ветеранів у 10 вікових категоріях (номінаціях):

в 6-х – у чоловіків; 40+,45+,50+,55+,60+,65+; в 4-х – у жінок: 35+,40+,45+,50+.

Фінальний турнір проводився з 12 по 23 вересня 2009 року на спортивних майданчиках санаторію «Гурзуфський» в смт.Гурзуф Ялтинського р-ну АР Крим в 2-і зміни.

Взагалі на ці змагання приїхали 99 команд з різних міст України. В склад команди м.Новомосковська входили такі ветерани спорту: Т. Азюковська , Л. Снєсарь, Л. Ришкова, І. Козачина, І. Корнієнко, Т. Солярова, В. Котова. У яскравій боротьбі наша команда зайняла 6-е місце в своїй номінації.

Висловлюємо велику подяку нашим землякам за фінансову допомогу, без якої ми б не потрапили на ці змагання. Бажаємо їм міцного здоров'я, великих здобутків, людського щастя.

Можливо, Вам буде цікаво

By