Як козаки по Криму гуляли

Саме з такою думкою та гарним настроєм наша команда поверталася зі змагань 29 листопада 2009 року. Цього дня в Євпаторії відбувся відкритий чемпіонат Криму по кіокушин карате, на якому виступало близько 130 учасників. Прибуло на змагання 10 команд. Наше місто представляла команда клубу «Самурай»: Дмитро Помазанов, Владислав Міхайлінчик, Арсеній Кислий, Олександр Сириця, Максим Гребінник, Святослав Горбаньов, Владислав Брюханов (тренер М. Заблуда); Віктор Кравченко, Богдан Шацило, Олексій Мєржев, Олександр Шевченко, Руслан Сулейманов (тренер В. Завгородній).

Знаючи про високий рівень підготовки кримських спортсменів, ми не налаштовувались на прогулянку. Готувалися, як кажуть, на всі 100 %.

І, як виявилось, не дарма. Запеклими та безкомпромісними виявились двобої. Незважаючи на це, наші хлопці показали гарний рівень техніки та вдосталь вольових якостей для перемоги: Арсеній Кислий – 1 місце, Богдан Шацило – 1 місце, Віктор Кравченко – 1 місце, Олексій Мєржев – 2 місце, Олександр Шевченко – 3 місце, Максим Гребінник – 3 місце, Олександр Сириця – 3 місце.

Як на мене, з 12 учасників, 7 призових – це гідний результат. Хочу відзначити командний дух хлопців. Приємно було бачити, як вони вболівають один за одного незалежно від віку, інколи такої підтримки не було навіть у місцевих. Високий рівень підготовки нашої команди відзначили і організатори турніру, які пообіцяли обов’язково приїхати до нас на змагання в лютому.

Можливо, Вам буде цікаво

By