Так тримати!

У Новомосковській Федерації боксу вже давно стало традицією зустрічати Новий рік, підбиваючи підсумки року минулого. 2009 не став виключенням, і 28 грудня у спортивній залі федерації зібрались спортсмени, їх тренери та меценати для вручення кубків, подарунків та грошових винагород найкращим спортсменам року. Боксерів привітали з перемогами, подякували за активну роботу і чималий вклад, внесений у прославляння нашого міста далеко за його межами.

За плідну працю спортсменам подякували також давні друзі спортсменів – депутат С. Мороз та голова громадської організації «За чисте місто» Д. Глущенко. Сергій Анатолійович Мороз подякував за хорошу підготовку юнаків їх тренерам, які, як він зазначив, працюють на ентузіазмі, побажав усім щасливого Нового року.

Дмитро Олександрович також привітав усіх присутніх зі святами і подякував спортсменам за той приклад, який вони надають молоді своїми успіхами. А також зазначив, що новомосковські спортсмени здобувають для нашої країни на міжнародному рівні більший авторитет, ніж усі політики разом узяті. «Так тримати!», – побажав Дмитро Олександрович, вручивши одному з кращих боксерів федерації Євгену Кіценку цінний подарунок – плазмовий телевізор.

Втім, не лише спортсмени отримали від громадської організації «За чисте місто» подарунки. З різдвяними святами Дмитро Олександрович Глущенко привітав також ВІЛ-інфікованих дітей та дітей з малозабезпечених родин.

Возможно Вам будет интересно

От