Спортдайджест

З 4 по 7 лютого у Дніпропетровську проходив чемпіонат області з волейболу серед дівчат 1995-1996 р.н. Десять команд з’ясовувало хто з них кращий.

Команда дівчат ДЮСШ міського управління освіти у складі: Лілії Рублевської, Валерії Іванової, Аліни Бережинської, Ганни Скляренко, Катерини Єровенко (ЗОШ №18), Марії Павлової, Валерії Бондаренко, Аліни Фінько (колегіум №11), Ольги Пасічник (ЗОШ №6), Катерини Попової, Ані Кайзер (ЗОШ №1) під час ігор демонстрували відмінну фізичну, технічну, тактичну та вольову підготовки. В результаті дівчата посіли друге місце, поступившись лише господарям майданчику – ДЮСШ м. Дніпропетровська.

Гравці були нагороджені грамотами Дніпропетровського обласного управління освіти з питань молоді і спорту.

Також наша команда бере участь у змаганнях Всеукраїнської дитячої ліги. А за підсумками двох турів увійшла у фінальну вісімку найсильніших команд України. Тепер попереду фінал, до якого дівчата напружено готуються.

Адміністрація ДЮСШ вітає тренерів Б. Рублевського та Н. Рублевську і їх команду з успіхами, зичить їм здоров’я і успіхів у навчанні та спорті!

Адміністрація ДЮСШ

СпортдайджестНовомосковські боксери в котрий раз підтвердили звання найкращих. Наприкінці лютого Євгену Кіценку та Руслану Капітонову було присвоєно звання кандидатів у майстри спорту України з боксу. Обласний спорткомітет прийняв таке рішення за підсумками виступів хлопців у Челябінську. Євгена – у 2006-му році, а Руслана – у 2009-му.

Адміністрація Федерації боксу м. Новомосковська (президент О. Мороз) вітає юнаків з отриманням почесного звання, а також їх тренерів А. Безменка та В. Дащенка, учні яких вперше стали кандидатами у майстри спорту. Принагідно Федерація боксу дякує усім, хто протягом всього часу допомагав спортсменам.

Хай щастить юнакам на спортивних теренах і надалі, адже такі спортсмени – гордість всього нашого міста!

Адміністрація Федерації боксу.

Возможно Вам будет интересно

От