Проявити себе на максимум

Минула неділя ознаменувалась для спортсменів нашого міста неабиякою подією – Новомосковськ відвідав учасник і призер численних чемпіонатів світу з кіокушин-кан карате, який займається цим видом боротьби ось уже двадцять п’ять років, – Андрій Щиголєв, технічний директор Національної Федерації України з кіокушин-кан карате. Шістдесят два юних новомосковця здавали майстру екзамен, на якому необхідно було продемонструвати свої найкращі якості, все, чого кожен спортсмен досяг на даний момент у цьому виді бойового мистецтва.

– Проявити себе на максимум – таким є девізи кіокушин-кан карате, і цього я бажаю всім учасникам сьогоднішньої атестації, – таку настанову дав спортсменам перед початком чотиригодинних екзаменувань Андрій Олегович.

Андрій Трошин, заступник голови Новомосковської федерації кіокушин-кан карате теж побажав спортсменам, які в цей день підвищували свою кваліфікацію, успіху.

– Наш стиль боротьби дуже жорсткий, ми тренуємо дітей для того, щоб вони могли на вулиці захистити себе і своїх близьких. Дуже прикро, що влада на сьогоднішній день мало уваги приділяє і дітям, і спорту. Тому ми намагаємось докласти всіх зусиль для того, щоб виховати дітей цивілізованими, без шкідливих звичок, – зазначив він.

До того ж, навчитися захистити себе у федерації мають змогу не лише юнаки, серед 62-ох каратистів федерації шістнадцять – дівчата.

Андрій Трошин додає, що слабка стать не поступається сильній, а подеколи і перемагає її. Дівчата показують дуже хороші результати, іноді, навіть, доводячи юнаків до сліз, – підсумував заступник голови федерації.

Источник: Анна Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By