І знову перемога!

Весняні канікули дівчата-волейболістки ДЮСШ міського управління освіти розпочали з поїздки до м. Орджонікідзе. Там з 22 по 25 березня проходив Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 1997-98 р.н.

Участь у змаганнях потребує витрат, але з бюджету на це останні роки кошти не виділяються. Тому наша збірна їхала змагатись у неповному складі.

Одинадцять команд з міст Орджонікідзе, Дніпропетровська, Новомосковська, Дніпродзержинська, Зеленодольська, Царичанки, Васильківки, Петропавлівки, Томаківки, Покровки та Нікопольського району з’ясовували, хто сильніший. Наша команда у складі: Павлової Марії, Єфименко Ольги, Петраш Ярослави (кол. №11), Масенко Яни, Мурчич Анастасії (ЗОШ №18), Пасічник Ольги, Яковенко Руслани (ЗОШ №6), Аджлоні Нелі (ЗОШ №7), демонструючи на цих змаганнях досить високий рівень підготовки, зберегла чемпіонське звання.

Другою була команда з м. Дніпропетровська, третьою – з м. Орджонікідзе.

У чемпіонаті не брала участь одна з кращих нападаючих нашої команди – Іванова Ліза (ЗОШ №18), і свою перемогу дівчата присвячують їй разом із побажаннями швидкого одужання. Ліза, команда чекає на тебе!

Адміністрація ДЮСШ щиро вітає спортсменок і їх тренера Наталію Миколаївну Рублевську з вдалим виступом і зичить успіхів у праці, навчанні та подальших стартах. Ми дуже вдячні батькам і спонсорам, які взяли на себе всі витрати, пов’язані з участю їх дітей у змаганнях і особисто Дмитру Олександровичу Глущенку. Завдяки спільній підтримці дівчата вкотре довели, що вони – кращі!

Можливо, Вам буде цікаво

By