Воля до перемоги

Саме так називався традиційний турнір з кіокушин карате, який відбувся 28 березня у м. Дніпродзержинськ. Зазначу, що змагання були організовані на високому рівні. Віковий критерій учасників становив від 8 до 17 років. Згідно з запрошеннями, на випробування прибуло 150 представників різних команд Дніпропетровського регіону. Наше місто також не оминули увагою.

Запрошення було надіслано до клубу «Самурай», вихованці якого неодноразово виборювали призові місця на змаганнях різних рівнів. Спираючись на минулорічний досвід (в 2009 р. клуб «Самурай» вже був представлений на цьому турнірі) та враховуючи свої помилки, тренери клубу та їх учні наполегливо приступили до тренувань, в ході яких було вибрано збірну команду клубу, у складі: А. Кислого, В. Міхайлінчика, В. Заболотного, С. Гораи, Д. Кропиви, О. Передерія, С. Горбаньова, О. Павлюченка, М. Гребінника, В. Брюханова (тренер М. Заблуда), В. Кравченка, Б. Шацила О. Мєржева, Р. Сулейманова, О. Шевченка (тренер В. Завгородній).

Вислів «як корабель назвати – так він і попливе», дуже доречний до цього турніру. Майже кожна перемога давалася з великими труднощами як нашій команді, так і іншим. З повагою наголошую на високому рівні підготовки всіх учасників змагань. Та і в бажанні перемогти їм теж не відмовиш. Хочу відзначити виступ Богдана Шацило. В свої 15 років цей юнак демонструє ідеальний симбіоз волі, бажання та досвіду : в кожному двобої його супротивники переважали і в зрості, і в вазі. Та хлопець, стиснувши волю в кулак виборов для себе бажаний результат. Незалежно від особистого виступу кожного з членів команди клубу «Самурай», в командному заліку помітне якісне підвищення: Богдан Шацило (ЗОШ № 18) – 1 місце, Арсеній Кислий (ЗОШ № 14) – 1 місце, Віктор Кравченко (ЗОШ № 13) – 1 місце, Олексій Мєржев (ЗОШ № 6) – 1 місце, Руслан Сулейманов (ЗОШ № 3) – 2 місце, Владислав Брюханов (ЗОШ № 12) – 3 місце, Максим Гребінник (ЗОШ № 14) – 3 місце, Владислав Заболотний (ЗОШ № 14) – 3 місце і двоє наших спортсменів: Святослав Горбаньов (ЗОШ № 12), Олег Павлюченко (ЗОШ № 14) були нагороджені однойменними дипломами «за волю до перемоги» у своїх вікових категоріях. Як з’ясувалося, одного бажання перемогти мало. До цього треба додавати щоденну максимальну концентрацію та самовіддачу на тренуваннях. Наступна можливість це перевірити з’явиться за декілька днів на внутрішньо клубному турнірі клуба «Самурай», що відбудеться 10 квітня в ЗОШ №6, де буде нагода виступити як новачкам, так і досвідченим вихованцям. Тільки сукупність волі, бажання та досвіду принесе нам перші місця, на які ми саме і розраховуємо. «Вершини лиш тому підвладні, хто навчився дивитися на них згори…»

Источник: М. Заблуда

Можливо, Вам буде цікаво

By