Так тримати, хлопці!

Новомосковські кікбоксери вже не раз доводили на змаганнях різного рівня, що вони – кращі з кращих.

От і на цей раз – на Чемпіонаті та першості України з кікбоксингу, який проходив з 5-го по 8 травня у БК Шинник у м. Дніпропетровську за версією IKSA, наші спортсмени не пасли задніх. І це при тому, що у змаганнях взяли участь більше 300 кікбоксерів з 17 областей України.

Новомосковськ представляли 8 бійців, і треба було бути неабияк працювати, щоб відчувати себе впевнено на килимі. Це довів Віталій Корчагін (юнаки), який у фул-контакті посів почесне 1-е місце, а у лайт-контакті 2-е.

Олег Попко виборов 3-є місце у дорослій категорії, а Сергій Семенюк у запеклій боротьбі уступив лише 1 очко супернику із Запоріжжя. Решта кікбоксерів вперто боролись за перемогу, і якщо й не завоювали призових місць, то набули досвіду боротьби, як, наприклад, Денис Лебідь, який вперше брав участь у подібних змаганнях, але не розгубився, а нарівні з усіма боровся за перемогу.

Треба зазначити, що це лише другий виїзд кікбоксерів під керівництвом молодого тренера – Євгенія Кіценка, який став вдалим як для спортсменів, так і для керівника.

Трьох боксерів – Липарита Устяна, Михайла Шаблія, Богдана Сухорослова запросили минулих вихідних до м. Марганця до клубу «Спарта» на змагання, які проводились у зв’язку з Днем захисту дітей. Богдан нокаутом переміг суперника і мав шанс вийти у фінал, але отримав травму. Липарит та Михайло перемогли на голову вищих суперників і довели, що вміють добре боротися.

Вітаємо з перемогою спортсменів. Так тримати, хлопці!

Висловлюємо щиру вдячність батькам за допомогу у поїздці.

Можливо, Вам буде цікаво

By